بهترین روش کسب بیت کوین رایگان از سایت های معتبر

با توجه به اینکه این روزها بحث بیت کوین و ارزهای دیجیتالی به شدت داغ است و به نحوی هر کسی دوست دارد تا از این ارزها بتواند کسب نماید. امروز تصمیم گرفتیم روش بسیار ساده و رایگان را برای کسب بیت کوین به شما عزیزان آموزش دهیم و خیلی ساده و با استفاده از کامپیوتر و یا موبایل در خانه و یا محل کار اقدام به کسب درآمد نمایید . البته برای این کار به اینترنت نیاز دارید ولی لازم نیست که از سرعت بالایی برخوردار باشد .

راه های افزایش و درآمد بیتکوین

راه های افزایش و درآمد بیت کوین

بیت کوین مهمترین ارز دیجیتالی است که این روزها بحث در مورد آن بسیار زیاد است. همانطور که اطلاع دارید قیمت بیت کوین افزایش خیلی زیادی داشته و در چند روز اخیر قیمت آن به ۱۸۰۰۰ دلار هم رسید. یعنی به عبارتی اگر شما ۱ بیت کوین داشته باشید معادل ریالی آن۷۷۰۰۰۰۰۰۰ می باشد . بله اشتباه اشتباه نخواندید قیمت هر یک بیت کوین به ۷۷ میلیون تومان در روزهای اخیر رسید . به طور مثال شما اگر در سال های قبل که قیمت بیت کوین بسیار پایین بود ۱۰ بیت کوین خرید می نمودید یا از روش های دیگه ای بدست می آوردید اکنون با فروش همان۱۰ بیت کوین ۷۷۰ میلیون تومان کسب می نمودید  .خوب حتما هر کسی با خواندن این رقم وسوسه می شود که اقدام به کسب یا استخراج بیت کوین به صورت رایگان نماید . اما چجوری؟؟؟

ما امروز قصد داریم در مورد این موضوع که چگونه میتوان به صورت رایگان بیت کوین کسب کرد بحث کنیم.

استخراج بیت کوین

اولین راه درآمد و افزایش بیت کوین استخراج آن است که برای انجام این کار نیاز به استفاده از دستگاه مخصوص استخراج بیت کوین می باشد. علاوه بر داشتن دستگاه استخراج شما نیاز به یک اینترنت با سرعت پایدار و برق دارید. این ۳ چیز برای استخراج بیت کوین کافی است. بعد از تهیه و آماده سازی این موارد کافی است که دستگاه خود را بر روی یکی از استخرهای استخراج تنظیم کنید و اجازه دهید که دستگاه شروع به استخراج کند که بسته به نوع استخراج و استخری که انتخاب میکنید, بیت کوین بدست آمده بین افرادی که در استخر استخراج سهیم هستند تقسیم می شود. این تقسیم بر اساس میزان قدرت دستگاه افراد صورت میگیرد. معمولا هزینه های این دستگاه ها گران است و تهیه آن برای همه امکان پذیر نیست. به طور مثال یک دستگاه معمولی اگر بخواهید خرید کنید قیمت آن بالای ۳۰ میلیون تومان است و این دستگاه شاید ماهانه برای شما معادل پول رایج ما مبلغ ۱ میلیون تومان درآمد کسب نماید .
با توجه به اینکه خرید این دستگاه ها بخاطر قیمت های بالای آن ها برای همه امکان پذیر نیست و همچنین این دستگاه ها مصرف برق بالایی دارند و باید ترجیحا از برق صنعتی استفاده نمایید که از تعرفه پایینتری نسبت به برق اختصاص یافته به واحد های مسکونی برخوردار است . و بحث ما هم در مورد راه های کسب بیت کوین رایگان است ، درمورد این موضوع به همین توضیحات کوتاه بسنده میکنیم . ولی در روزهای آتی مقاله ای در این زمینه منتشر خواهیم نمود .

خرید و فروش بیت کوین

راه دوم هم خرید و فروش بیت کوین است که به این کار ترید هم میگویند. برای این کار شما با توجه به وضعیت بازار و تحلیل روند قیمت ها می توانید در مواقع مناسب اقدام به خرید و فروش بیت کوین نمایید و از این راه سود کسب کنید. مسلما این روش هم نیاز به سرمایه زیاد و علم زیاد برای تحلیل بازار دارد که این موضوع هم مورد بحث ما نیست و بیشتر از این توضیح نمیدهیم.

و اما راه سوم که روش کسب رایگان و بدون نیاز به سرمایه اولیه برای کسب بیت کوین می باشد. که این سوال را پیش می آورد که چگونه می توان به صورت رایگان اقدام به کسب ارز نماییم ، باتوجه به قیمت بالای آن !!؟ در ادامه مقاله با ما همراه باشید

بیت کوین رایگان

برای اینکار سایت های زیادی وجود دارد که در ازای عضویت و کلیک روی تبلیغات به شما بیت کوین پرداخت می نمایند . این روش به دلیل اینکه نیاز به سرمایه ندارد برای همه جالب و شاید بهترین روش کسب بیت کوین باشد. اما موضوع مهمی که وجود دارد شناسایی سایت های معتبر برای این کار است . چون خیلی از این سایت ها هستند که بعد از مدتی فعالیت داخل آن ها احتمال دارد از دسترس خارج شوند و یا با مشکلات دیگری روبرو بشوید و هیچ پرداختی به شما نداشته باشند ، معمولا اینگونه سایت ها با این کلاهبرداری ها اهداف دیگری دارند که برای رسیدن به این اهداف اقدام به این گونه کلاهبرداری ها می نمایند.

اما ما امروز قصد داریم یک سایت بسیار معتبر که بعد از تحقیق های بسیار زیاد از افراد فعال در این زمینه و سایت های خبری معتبر که همگی آن ها درستی و اعتبار این سایت را تایید کرده اند را معرفی کنیم که شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ سرمایه یا دانش خاصی از آن کسب بیت کوین کنید

شما میتوانید برای عضویت همانند تصاویر زیر اقدام کنید.

ابتدا روی لینک یا تصویر زیر کلیک کنید:

FreeBitco.in
لینک ثبت نام در سایت فری بیت کو

پس از کلیک بر روی لینک بالا به صفحه زیر منتقل خواهید شد (تصویر پایین)

بیت کوین

در این مرحله از منوی بالا بر روی گزینه SIGN UP کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود .

بیت کوین

در این مرحله همانند تصویر بالا می توانید در سایت ثبت نام کنید. 

پس از زدن دکمه SIGN UP در این مرحله یک ایمیل فعالسازی حساب برای شما ارسال خواهد شد. مانند تصویر زیر :

بیت کوین

ایمیل را همانند شکل زیر باز نمایید و بر روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا حساب کاربری شما فعال شود (مانند تصویر زیر) .

البته با توجه به گزارش های جدید از سوی کاربرای به هنگان ثبت نام در این سایت ایمیلی جهت فعالسازی حساب برای آن ها ارسال نشده و مستقیما بعد از کلیک بر روی دکمه SIGN UP وارد صفحه اول حساب کاربری خود شده و می توانند شروع به کار کنند ، پس در صورتی که ایمیلی برای شما ارسال نشد نگران نشوید ولی در هر صورت این امر نباید باعث شود که شما یک ایمیل نامعتبر و یا یک ایمیل که رمز آن را فراموش کرده اید را وارد نمایید چون در مراحل بعدی ممکن است برای تایید هویت شما ، سیستم پیام هایی را برای شما ارسال نماید .

بیت کوین

پس از فعال شدن حساب می توانید وارد پنل کاربری خود شوید و هر ساعت یکبار در صفحه اصلی سایت بر روی دکمه !ROLL کلیک کنید و شانس خود را امتحان نمایید .

در این مرحله با توجه به شانس شما اعدادی که بعد از زدن دکمه به شما نمایش داده می شود هر کدام میزان معینی بیت کوین به حسابتان اضافه می نماید که این اعداد و میزان بیت کوین دریافتی در ازای آن ها را در جدول زیر می توانید مشاهده نمایید .

بیت کوین

پس از زدن هر بار دکمه ROLL! به مدت زمان ۱ ساعت تایمر در سایت برای شما فعال خواهد شد (همانند تصویر زیر)  و هر موقع این تایم به اتمام رسید مجدد دکمه ROLL برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می توانید مجدد شانس خود را امتحان کنید.

چیزی که در این روش مهم هست داشتن شانس خوب است !!! بطور مثال اگر شانس شما خوب باشد و بعد از زدن دکمه ROLL عدد ظاهر شده بالای ۱۰۰۰۰ باشد یعنی شما ۰٫۰۴۲۷۸۰۷۵ بیت کوین بدست آوردید و با یک ضرب ساده این عدد به قیمت کنونی هر بیت کوین خواهد دید که با قیمت کنونی بیت کوین چیزی حدود ۱/۵ میلیون تومان بدست خواهید آورد.

همچنین در این روش در صورتی که بتونید برای خود زیر مجموعه جمع کنید با توجه به کار کردن و درآمد زیر مجموعه های شما یک مبلغی هم از طرف سایت به حساب شما واریز میشه.

سعی کنید هر ۱ ساعت یکبار حتما شانس خودتان را امتحان کنید تا با جمع شدن اندک اندک به یه مبلغ قابل توجهی برسید.

بیت کوین

دوستان این سایت را ما تست کردیم و بعد از رسیدن موجودی به ۰٫۰۰۰۳ BTC ، با درخواست ما مبلغ را واریز نمودند .

عکس زیر دو مورد از واریزی های سایت فری بیت کو ، این را نمایش می دهد که به حساب بلاک چین بنده واریز شده است

بیت کوین

مهم

همچنین مزیت دیگر این سایت قرعه کشی هفتگی لاتاری این سایت است . شرایط شرکت در قرعه کشی هفتگی به این شکل است که شما با هر بار زدن دکمه ROLL که هر ساعت یکبار است ۲عدد بلیط شرکت در این قرعه کشی را دریافت میکنید و بخاطر همین موضوع هرچه تعداد بیشتر دکمه ROLL را بزنید تعداد بلیط های شما برای شرکت در قرعه کشی هفتگی بیشتر می شود و شانس برنده شدن شما بالاتر می رود.

همچنین می توانید با موجودی که دارید از قسمت لاتاری سایت بلیط خریداری نمایید .  این سایت به صورت هفتگی و با قرعه کشی به ۱۰ نفر تعدادی BTC جایزه به کاربران خود اختصاص می دهد که معمولا جایزه نفر اول حدودا ۲ BTC  است یعنی با پول ایران چیزی حدود ۷۰ میلیون تومان!!

پس پیشنهاد میکنیم سعی کنید در هر ساعت یکبار روی دکمه ROLL کلیک کنید تا هم موجودی شما بیشتر شود و هم شانس برنده شدن در قرعه کشی هفتگی بالاتر رود .

برای ثبت نام در این سایت روی لینک یا تصویر زیر کلیک کنید و طبق آموزش بالا ثبت نام کنید

کسب بیت کوین رایگان

 

FreeBitco.in

لینک ثبت نام در سایت فری بیت کو

کیف پول بیت کوین برای انتقال موجودی :

اما موضوع مهمی که هست اینه که بعد از رسیدن موجودی به حد نصاب برداشت ، باید شما یک حساب بانکی یا به عبارت بهتر کیف پول اینترنتی داشته باشید که موجودی شما را به آن واریز کنند.

معروفترین کیف پول بیت کوین سایت بلاک چین است. که شما می توانید از آدرس blockchain.info ثبت نام کرده و کیف پول خود را بسازید.

در صورتی که سوال یا مورد مبهمی برایتان وجود دارد از قسمت کامنت های پایین همین صفحه سوالات خود را از ما بپرسید تا سریعا پاسخ داده شود . ضمنا اگر روش بهتری هم سراغ دارید با اینفو و کاربران آن به اشتراک بزارید .

باتوجه به سوالی که برای بازدید کنندگان این آموزش پیش اومده این بخش هم اضافه نمودیم .

انتقال واریزی های سایت فری بیت کو به حساب بانکی و تبدیل آن به دلار

برای انتقال درآمدتون با توجه به انتهای مطلب که عرض نمودیم باید وارد سایت blockchain.info بشین و یک کیف پول درست کنین بعد از درست کردن کیف پول در این سایت وارد حساب کاربریتون میشین و در بالای صفحه درخواست Recive یا دریافت رو میزنین و سایت یک کد برای شما نمایش میده که اون کد رو درجایی یادداشت و یا کپی کنین بعد وارد سایت freebitco میشین و پس از ورود به حساب کاربری بر روی گزینه DEPOSIT کلیک میکنین و کدی رو که از یلاک چین گرفتین اینجا کپی میکنین . فقط توجه داشته باشین که در حسابتون باید حد اقل ۰٫۰۰۰۳ بی کوین داشته باشین .
بعد از انجام تراکنش و واریز شدن بیت کوین ها به حساب بلاک چین شما می توانید داراییتون رو به صورت بیت کوین ، اتریوم به کیف پول های دیگه ترسال کنین و یا به دلار تبدیل کنین و به یک حساب ارزی واریز نمایید . که در هنگام تبدیل بیت کوین به دلار هیچ مبلغی از شما کسر نمیشه .

 

درضمن اگر دوست دارید که درآمد خودتون رو افزایش بدین میتونین تو سایت بونس بیت کوین هن ثبت نام کنین که همزمان تو اون سیستم هم کلیک کنین و درآمدتون رو از این طریق بیشتر کنین البته مقدار بیت کوینی که تو سایت بونس بیت کوین گیرتون میاد بیشتر هستش چون هر ۱۵ ذقیقه یک بار میتونین کلیک کنین که به نسبت فری بیتکوین که هر یک ساعت یکبار هستش خیلی بیشتره .

مشاهده آموزش بونس بیت کوین 

مطالب مرتبط

۱۶ دیدگاه‌

 1. mehdiroo گفت:

  با سلام اگه ارزمون به حدی رسید که بشه برداشت کرد از پولمون باید بریم صرافی ارزی بهمون پول بده

  • مدیر گفت:

   سلام
   شما باید یه کیف پول هم داشته باشید که پولتون رو اونجل ذخیره کنین . مثلا بلاک چین . البته میشه مستقیما از خود این سایت هم برداشت انجام بدین ولی چون معمولا عملیات انتقال از این سایت ممکنه تا یکی دو روز هم طول بکشه بهتره پولتون رو به یه کیف پول مثله بلاک چین یا یک صرافی ارز دیجیتال مثله باینانس انتقال بدین و بعد که به حدی که خواستین رسید اقدام به فروشش بکنین .
   واسه فروش تو اینترنت سرچ بزنین سرافی ارز دیجیتال فارسی زبان هم هست میتونین به اونا بفروشین .
   اگرم خواستی همینجا یه پیام بزار ما ازت خرید می کنیم .
   موفق باشید .

 2. نفیسه گفت:

  با سلام
  ببخشید من نتونستم در سایت بلاک چین کیف پول درست کنم و در حال حاضراز کیف پول جکس استفاده میکنم و ادرس همونا داخل سایت فری بیت کوین کپی کردم ایا مشکلی پیش میاد؟
  ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدین.

 3. بهروز گفت:

  بهترین سایتهای بیتوکین رایگان در کانال تلگرام @bitco0oin

 4. Amir گفت:

  سلام
  نمیدونم این صفحه هنوز فعال هست یا نه
  اما من گیر کردم . وقتی deposit میزنم و ادرس بلاک چینمو در free bit coin وارد می کنم نمیدونم چه گزینه رو باید بعدش بزنم .
  گزینه buy bitcoin میزنم و میییره تو صفحه دیگه .
  اگر هستید لطفا یه اموزش تصویری از مراحل در سایتتون بگذارید و یا منو راهنمایی کنید .
  تشکر

 5. fahiam گفت:

  سلام چرا سایتش باز نمیش ثبت نام کمیم؟

 6. fahiam گفت:

  چرا سایتش باز نمیشه freebitco.in?

 7. bitfun گفت:

  سلام
  اگه دوست دارین هم بازی کنین هم بیت کوین کسب کنید این سایتو از دست ندید.
  سایت به مناسبت تولد ۲ سالگیش پبشنهادای جذابی داره
  http://clickfight.net

 8. javad mohammadi گفت:

  یکی از راه هایی ک من به نتیجه رسیدم باهاش برای راحت تر جم کردن بیت کوین و یکی از سریع ترین راها بنظرم هست اینه ک از برنامه پیوت استفاده کنید .
  برای ثبت نام از این لینک استفاده کنید
  https://www.pivot.one/app/invite_login?inviteCode=kzlqex

 9. محمد گفت:

  سلام یه ربات تلگرامی کاملا خارجی پیدا کردم که خیلی معتبره -من خودم ۱ بیت کوین خوابوندم -رفرال هم داره درصد خیلی خوبی میده
  ادرسشم:@hipex_bot هست

 10. پویا گفت:

  دوستان من ۳۸۸۸۰۰۰ساتوشی رو امروز دریافت کردم کاملا معتبر و واقعی برای دریافت لینک و اموزش ۱۰۰% رایگان به ایدی تلگرام zendegim_heh مراجعه کنیدهمچنین میتوانم اثبات کنم که واقعا این مبلغو دریافت کردم به امید موفقیت دوستان

 11. علی گفت:

  با سلام
  لطفا در مورد انتقال واریزی های سایت فری بیت کو به حساب بانکی و تبدیل آن به دلار هم بنویسید.

  • admin گفت:

   با سلام
   برای انتقال درآمدتون با توجه به انتهای مطلب که عرض نمودیم باید وارد سایت blockchain.info بشین و یک کیف پول درست کنین بعد از درست کردن کیف پول در این سایت وارد حساب کاربریتون میشین و در بالای صفحه درخواست Recive یا دریافت رو میزنین و سایت یک کد برای شما نمایش میده که اون کد رو درجایی یادداشت و یا کپی کنین بعد وارد سایت freebitco میشین و پس از ورود به حساب کاربری بر روی گزینه DEPOSIT کلیک میکنین و کدی رو که از یلاک چین گرفتین اینجا کپی میکنین . فقط توجه داشته باشین که در حسابتون باید حد اقل ۰٫۰۰۰۳ بی کوین داشته باشین .
   بعد از انجام تراکنش و واریز شدن بیت کوین ها به حساب بلاک چین شما می توانید داراییتون رو به صورت بیت کوین ، اتریوم به کیف پول های دیگه ترسال کنین و یا به دلار تبدیل کنین و به یک حساب ارزی واریز نمایید . که در هنگام تبدیل بیت کوین به دلار هیچ مبلغی از شما کسر نمیشه
   موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *