معرفی سایت های دورکاری

چرا مردم در کامنت‌ها فکر می‌کنند بهتر از همه می‌دانند؟کشور ما نیز همگام با جهانیان در عرصه وب روز به روز در حال پیشرفت است. از این رو شکل جدید کسب و کارها که همان دورکاری است نیز در بین قشر تحصیلکرده جامعه رواج یافته است. سایت کاریابی دورکاری دیگر برای دانشجوها تازگی ندارد و هر کسی بنا به تخصصش سعی بر در آمد زایی از طریق این وب سایت ها دارد.

سایت های مطرح زیادی برای دورکاری وجود دارند که برخیاز آنها به رشته های خاصی مربوط می شوند و بسیاری نیز عمومی هستند. در ادامه چند مورد از آنها را معرفی خواهیم کرد.

Behance

Behance ابتدا به عنوان یک سایت برای قرار دادن نمونه کارها مشهور بود، اما اکنون به سایتی تبدیل شده است که طراحان فریلنسر می توانند برای پیدا کردن پروژه از آن استفاده کنند. اکنون در این سایت پروژه هایی برای طراحان رابط کاربری و طراحان گرافیک قرار دارد. بسیاری از این پروژه ها دائمی هستند یا برای انجام آن محدودیت مکانی وجود دارد؛ اما فریلنسرها می توانند از طریق آن، پروژه هایی هم برای دورکاری پیدا کنند.

Contently

Contently یک سایت کانتنت مارکتینگ یا تولید محتوا است. این سایت همچنین یک شبکه را برای فریلنسرهای خلاق پیشنهاد می دهد. در این سایت فریلنسرها می توانند نمونه کارهای خود را به مشتریان نمایش دهند و در پایان بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

Freelance writing Gigs

Freelance writing Gigs به عنوان یک پلتفرم زیبای استاندارد جستجوی شغل شناخته می شود. این سایت فرصت هایی را به ویژه برای فریلنسرهای نویسنده ارائه می دهد. در حال حاضر موقعیت های شغلی نظیر نویسنده ورزشی، ترجمه و وبلاگ نویسی در این سایت وجود دارد. بهتر از همه این موارد، این است که این سایت محتواهایی را برای استفاده و راهنمایی فریلنسرها تولید می کند.

CloudPeeps

این سایت یک انتخاب عالی برای فریلنسرها با توانایی در حوزه های بازاریابی٬ روابط عمومی و ساخت تیم است. کاربران به راحتی یک شغل را در سایت ارسال می کنند و بعد از آن تا سقف ۱۰۰۰ کاربر می توانند برای این شغل رزومه ارسال کنند. وقتی یک فریلنسر عضوی از این شبکه شود، به راحتی می تواند پروژه های پردرآمد پیدا کند.

CrowdSource

فریلنسرها قبل از پیوستن به شبکه CrowdSource باید تعدادی آزمون و تمرین را بگذرانند. پس از پایان تست ها، می توانند پروژه ای را از میان پروژه های داخل سایت انتخاب کنند. این سایت همچنین کنترل هایی را برای سنجش کیفیت عملکرد فریلنسر ها در نظر گرفته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *