زایمان طبیعی

بعد از زایمان وزنتان بالا رفته؟

زایمان

تولد طبیعی به عنوان تحویل فیزیولوژیکی شناخته می شود که به طور معمول با آن مواجه نمی شود. تاکید بر انتخاب آزاد زنان چگونگی و جایی است که فرزندانشان را به دنیا معرفی کنند تا دانش جدیدی از علم به دست آورند. یک زن حق دارد محل و شرایط تحویل را بدون نیاز به دفاع از تصمیماتش انتخاب کند. یک زن حق دارد اطلاعاتی از مادران با تجربه داشته باشد.

زایمان طبیعی مانند عشق زن به شوهرش امری صمیمی است. برای زایمان ، یک زن به آرامش و فرصتی نیاز دارد که در یک محیط مناسب (صمیمی و امن برای او) تمرکز خود و کودک خود را کاملاً حفظ کند. معاینات معمول ، شلوغی در اتاق ، حرکت غریبه ها ، زن را از تمرکز روی خود و فرزند تازه متولد شده دور می کند.

زایمان طبیعی تبدیل شدن زن به مادر است. تغییراتی وجود دارد ، هم جسمی و هم روحی. زایمان طبیعی در آرامش کامل مانند مراقبه شدید است ، که در طی آن می توان بلوک های عاطفی قوی از گذشته (بینایی ، خاطرات ، رویاهای احساسی) آزاد کرد.

در طول تولد، هورمون های مشابه به عنوان عشق ورزیدن آزاد می شود.

تولد در بیمارستان های زایمان تحت چتر پزشکان و پزشکان (مردان) روند آخرین سال های ۳۰ در جامعه غربی است. دلیل اصلی این است که روند مرگ و میر نوزادان کم است. با این حال، با توجه به تجربه ماماها، مانند Ivana Königsmarková، اکثر زنان قادر به زایمان طبیعی – با حمایت از مامایی با تجربه است. مداخله پزشک فقط در صورت بروز عوارض، حساس است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *