دیدار شبانه با موجودات فضایی

موجودات فضایی

موجودات فضایی

بیش از پنجاه سال است که مردم جهان ماجراهای شگفت آوری از پرواز بشقاب پرنده ها (یوفوها) و سرنشینان مرموز آنها را می شنوند یا کسانی هستند که شاهد فرود یوفوها بوده و از نزدیک با موجوداتی ناشناخته روبه رو شده اند.

حتی مسافران هواپیماها در پروازهای شبانه شاهد موجوداتی ناشناخته در سفینه های عجیبی بوده اند که تا مسافتی در آسمان، هواپیمای مسافربری شان را تعقیب می کردند.

بارها اتفاق افتاده که با ظاهر شدن موجودات ناشناخته ای در سفینه های شگفت انگیز در آسمان، خلبانان نظامی کشورها به تعقیب و گریز این موجودات فضایی پرداخته اند که گزارش های این خلبانان در آرشیوهای فوق سری نظامی نگهداری می شود.

چنانچه در این سلسله گزارش ها عنوان کرده ایم در یکی از شب های اوایل دهه پنجاه چند خلبان نظامی در تهران نیز برای تعقیب دو بشقاب پرنده به پرواز درآمدند که سرنشینان ناشناس این یوفوها را تا حوالی دریاچه قم تعقیب کردند.

در گنجینه فوق سری نظامی روس ها نیز از دهه ها پیش پرونده هایی نگهداری می شود که حاوی گزارش هایی درباره پرواز یوفوها است. از جمله پروفسور فلیکس یوریویچ زیگل رئیس کمیته تحقیقاتی بشقاب های پرنده در زمان شوروی سابق در گزارش عجیبی نوشته است:

پرواز یوفوها بر فراز مسکو و برخی نقاط شوروی بسیار سرسام آور شده بود به طوری که آنها ناچار شدند در یک اعلامیه رسمی حقیقت را با مردم در میان بگذارند و از مردم بخواهند در صورت مشاهده یوفوها یا موجودات غیرزمینی با این کمیته تماس بگیرند و گزارش دهند تا دانشمندان بتوانند با جمع آوری شواهد و مدارک لازم از دانشمندان کشورهای دیگر تقاضای کمک کنند.

همین اعلامیه کوتاه باعث شد تا صدها نفر با کمیته مزبور تماس بگیرند و گزارش های حیرت آوری را اعلام کنند. دو نمونه از این گزارش ها از مسکو را می خوانید:

۱-اسفندماه سال ۱۳۵۹ – پارک مایلوو (حومه شرقی مسکو)

در ساعت ۸ صبح زمانی که ساکنان این ناحیه از شهر مسکو به سر کار خود می رفتند معدودی از آنان که از میان پارک پوشیده از برف عبور می کردند ناگهان صدای وحشت زده زنی را شنیدند و سراسیمه به یاری او شتافتند.

لحظه ای بعد با زنی روبه رو شدند که با حالت عصبی فریاد می زد و می گفت: «شیطان بر زمین فرود آمده»! زن که بشدت ترسیده بود و می لرزید با انگشت نقطه ای را در میان درختان نشان می داد. عابران پارک هنوز از حیرت دیدن آن زن خارج نشده بودند که خود با موجودی خارق العاده روبه رو شدند که طبق گفته آنها در هر دستش ۴ انگشت دیده می شد. عابران وحشت زده شروع به فریاد زدن کردند و ناگهان موجود فضایی در لابلای درختان از نظر ناپدید شد. لحظاتی بعد چند شعاع نور از میان درختان برخاست و آنگاه جسم نورانی بزرگی از میان درختان به آسمان پرواز کرد و در میان ابرها ناپدید شد. زمانی که دانشمندان خود را به پارک رساندند هنوز حفره ای که آن سفینه در زمین ایجاد کرده بود به چشم می خورد. این حفره وسعتی معادل ۳۰ متر داشت و در اطراف آن برف ها آب شده و گیاهان پارک کاملا سوخته شده بودند.

فروردین ۱۳۶۰ – مرکز مسکو

در یک حادثه عجیب ده ها خانواده روسی که در چند مجموعه آپارتمانی زندگی می کردند با پرواز گروهی یوفوها مواجه شدند.

در ساعات اولیه بامداد ساکنان این آپارتمان ها از پنجره اتاق های خود چندین شیء بشقاب مانند و درخشان را دیدند که در سکوت بر فراز این آپارتمان ها در حال پرواز هستند. در داخل این پرنده های عجیب یک یا دوسرنشین وجود داشت که با چهره ای بی احساس و کاملا آرام و در حالی که محفظه ای شیشه ای برسر داشتند در اطراف آپارتمان ها پرواز می کردند. لباس این سرنشینان آبی رنگ و نورانی بود و طی این پرواز که حدود نیم ساعت به طول انجامید همواره یک نور آبی رنگ به زمین می فرستادند. بعد از این مدت این یوفوها با سرعت به آسمان پرواز کردند و ناپدید شدند. دانشمندان شوروی صدها نمونه از این شواهد و مدارک را با جزئیات کامل برای دانشمندان اروپایی و امریکایی ارسال کرده اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *