“کتاب سرنوشت”

کتاب سرنوشت

 نامی در تاریخ برای این کتاب فلزی کشف شده ثبت نشده است.اما پس از انتشار مسائل مربوط به این شی در اینترنت طرفدارانش این نام را بر او نهادند و این نام بسیار فراگیر شد آنها عقیده دارند این کتاب سرنوشت دنیای زمینی را نشان میدهد.
مطالب این کتاب به زبان بیگانگان نوشته شده و محققان در متون باستان مشابه مناسبی برای آن پیدا نکرده اند.

پوشش غلاف و قدمت این کتاب نشان دهنده مهندسی پیشرفته طراحی آن بوده در حالیکه قدمت آن به زمانی برمیگردد که هیچ نوع مهندسی و فناوری در زمین وجود نداشته!

 تیم تحقیقاتی در سوئد پس از مدت زیادی در بررسی این کتاب و ترجمه هایشان به نتایجی رسید.بنا به گفته های منتشر شده.بشی از کتاب درباره ی نحوه برگشت افرادی مانند انسان به سیاره مادری خودشان است !

ادعا این کتاب بر این است که افرادی شبیه سازی شدند و از جایگاه های دیگر سیارات وارد زمین شدند.و تنها راه بازگشت آنها استفاده از گرانولیت است.محققان میگویند متون این کتاب نشان میدهد زمان آن که این افراد بازگردد رسیده و به این علت ترجمه این کتاب انجام شده.

ترجمه صفحه اول این کتاب اینگونه میگوید! و شما ای چهار فرد سلطنتی ! پادشاه زان ! آوا ملکه اش .ویلاندرا خواهرش و رات مشاور ات. شما از مواد ژنتیکی پیشینیان بیگانه و افراد بشر ایجاد شدید.

شما یک انسان هستید بطوریکه کاملا با این سیاره کشف نشده سازگارید.و زمانی فررا میرسد که وقت بازگشت شماست.به گرانولیت لازم برای حمل و نقل در این سیاره داده شده.
همچنین فناوری ارتباطات به شما اجازه میدهد که اطلاعات را از خانه ی واقعی خود دریافت کنید.محفظه هایی حاوی غلاف های مخصوص برای خواب زمستانی و گرانولیت برای شما به دور از دسترسی انسان پنهان شده.

اینها فقط میتواند توسط شما چهار نفر قابل دسترس باشند.برای حفظ شدن شدن و دور نگهداشتن از دسترس دشمنان شما چه انسان و چه آنتارین ها پنهان شده اند.

در این کتاب همچنین مطالب راجع به حوادث دوره های مختلف آدم ربایی.کنفرانس های کهکشانی.انواع سفر ها و سفر های آخرت..تجلی خدا به انسان..و حدود ۱۰۰ گزارش از موضوعات مختلف در این کتاب بوده.

اما نکته جالبی که در آن اشاره شده.نحوه ربوده شدن انسانهای زمینی را شرح داده.به گفته ی این متون انسان هارا میبردند و در آزمونهای سخت شرکت میدهند و در صورت موفقیت آنها وارد کنفرانس کهکشانی میشوند و پس از آن سفر های مختلف آنها شروع میشود(این سفر ها ممکن است ماموریت های ویژه در جهت اهداف خیر و شر باشد) مراحلی که در این کتاب درباره ربودن شدن انسان شرط داده شده بدین شرح است.

اولین مرحله ای که شرح داده شده دیده شدن نور در اسمان است سپس از دست دادن اراده و روح و فلج شدن و سپس شناور شدن در زمین و حضور موجودات دیگر در کنار آن انسان و بعد هم ورود به سفینه یا جایگاه برای حمل آن فرد. سپس لحظه ای آگاهی به شخص دست میدهد اما همچنان فلج باقی می ماند.موجودات اسیر را فورا معاینه و لمس میکنند از نوک سر تا نوک انگشتان پا.اشعه لیزر را از درون عدسی چشم وارد میکنند.نمونه خون پوست و مو وغیره انجام میشودسیستم تولید مثلی مهمترین قسمت برای بررسی است.و سیستم عصبی نیز بسیار مورد توجه.پس از آن یک ایمپلنت کوچک وارد بدن آنها میکنند ممکن است در سر و ستون فقرات یا هرجای دیگر نصب شود.ایمپلنت ها احساسات و رفتارهای انسانی را نشان میدهند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud