پیام حکمت کیهانی

رویا

قبل از شروع به نوشتن در مورد این موضوع ، مدتها به این فکر می کردم که چگونه این مسئله را تصور کنم و واسطه شوم. گرچه از نظر برخی ساده به نظر می رسد ، اما به هیچ وجه چنین نیست و کسانی که بدن و روح خود را مانند خود می دانند و چشیده اند مانند خود از جهان باطن آنها با من موافقت خواهند کرد که بعد از تجربه با Aya ، دیدگاه شما درباره همه اتفاقات پیرامون شما به معنای واقعی کلمه تغییر خواهد کرد ، زیرا شما وارد مکانی می شوید پراودا این فقط یک عبارت نیست ، بلکه یک واقعیت مطلق است.

سرنوشت زمینی هر یک از ما داده شده است ، و بنابراین مسیر علاقه هر یک از ما به نقاط خاصی هدایت می شود. همه ما از کودکی به چیزی علاقه مند هستیم ، چه این ورزش باشد یا علمی ، یا معنای زندگی و قوانین آن. سپس ، به عنوان یک بزرگسال ، به جایی می رسید که به عقب نگاه کنید و با خود بگویید ، “حالا چه می شود – بعدی چیست؟ آیا آنچه را که می خواهید فکر کنید پیدا کرده اید؟ “

آیاهواسکا (Banisteriopsis Caapi Trueno) نام تاکی است که در جنگل بارانی آمازون پرو می روید. توانایی های او برای سرخپوستان محلی شناخته شده بود ، که پس از هزار سال ، از او برای درک زندگی و موجودیت خود در این زمین استفاده کردند. این خزنده خود بی تأثیر است ، اما با افزودن برگ (چارکرونی) هنگام دم نوشیدن ، جوشانده به نوعی نقطه شروع می شود – اما در واقع کجا؟ جایی که شعور ما زندگی می کند. جایی که ذهن شما به شما سلام می کند و می گوید:سلام خوشحالم که کردی پس بیا من به شما نشان خواهم داد که تمام زندگی خود را می خواهید.” شما ناگهان از تمام کلمات متعجب می شوید. شما در یک موجود متحد خواهید شد و آنها شما را به معنای واقعی کلمه به محلی که خالق در آن زندگی می کند می رسانند.

همه کسانی که طی سالها در مورد آیاهواسکو تحقیق کرده اند و همچنان این کار را انجام می دهند در یک واقعیت اتفاق نظر دارند. این نمی تواند اتفاقی باشد که به معنای واقعی کلمه صدها هزار گونه گیاهی در آمازون رشد می کنند تا این دو ماده را با هم ترکیب کنند و چیزی را تشکیل دهند که مادر عقل کیهانی یا خزنده روح نامیده می شود. چه کسی بومیان آمریکایی را یک بار مشاوره داد ، چه کسی به آنها گفت؟

جمله فوق العاده و کاملاً راحت این است: “وقتی خالق تعجب کرد که کجا مسئله فرازمینی را از دید انسان و بنابراین مهمترین حقیقت پنهان کند ، فکر کرد: اگر حقیقت را در زیر آب اقیانوسها پنهان کنم ، مردم زیردریایی را اختراع می کنند و برای آنها آسان خواهد بود. اگر مدارکی را در سیاره های اطراف بیاورم ، مردم موشک می سازند و این کار بسیار آسان است. و بنابراین او بزرگترین راز جهان را در درون هر یک از ما نگه داشت ، کسی که تلاش می کند حقیقت را پیدا کند!”

مانند هر دانشمند-محقق-باستان شناسی خوب ، من و من مطمئناً هزاران نفر داریم که قبلاً آن را داشته اند و می توانند با خود بگویند: “Eureka ، این جاودانگی موبایل Perpetuum در همه ما است! در روح جاویدان ما.”

ساعت متوقف شد و من در فضا فرو رفتم. مار مانند شکل زنده DNA به من نفوذ کرده است ، و من می توانم هر سلول از بدن خود را احساس و ببینم. فضا روشن می شود و نوعی ترک خوردگی مانند باز کردن درب به بی نهایت وجود دارد و من می شنوم: “سلام ، خوشحالم که این کار را کردی ، پس بیا. من به شما نشان خواهم داد که تمام زندگی خود را آرزو کرده اید! ” چشمهایم را باز می کنم و موجودی را می بینم که دستم را می گیرد و …

وقتی با DMT آشنا شدیم ، پرسیدم این ماده چه عواملی در بدن ما ایجاد می کند؟ یا دقیق تر: چرا بدن ما می تواند DMT تولید کند؟

پاسخ: چون مولکول روح است.

بیایید با لحظه تولد شروع کنیم. برای مادر ، زایمان بدون ماده بیهوشی یک امر روانگردان بسیار دردناک است. بیشتر برای نوزادان تازه متولد شده. نشان داده شده است که DMT از قبل در نوزادان وجود دارد.

متون مصری و بودایی ، و سپس جنین شناسی مدرن انسانی ، آموزش می دهند که فرایندهای رشد انسانی حدود ۶۵ روز طول می کشد. حتی در آن صورت ، DMT شکل می گیرد.

هنگامی که ما می میریم ، از شناسایی با بدن (طبق دانش کسانی که مرگ بالینی را تجربه کرده اند) ، یک رهایی جدی وجود دارد ، که همان استفاده از DMT است. بنابراین غده صنوبری محتوای ویژه غیر بدن آگاهی را آزاد می کند و فعال ترین اندام در هنگام مرگ است. می توان ادعا کرد که انرژی زندگی دقیقاً از طریق غده صنوبری وجود دارد. در نتیجه مرگ ، حجابی در مغز و ذهن ما که در حال مرگ است باز می شود ، که به طور معمول آنچه را که ممکن است یک حالت یا دروازه ای برای امور آینده باشد ، پنهان می کند. مولکول روح همچنان نقش راهنمای اصلی جهان در طرف دیگر را بازی می کند ، جایی که ما “خودمان” می شویم. چرا در این مهمترین مورد؟

 

غیر قابل باور است که چنین ماده ساده ای مانند DMT می تواند چنین طیفی از تجربیات و ادراکات واقعی را از مسالمت آمیز تا بسیار چشمگیر منتقل کند. از روشنگری گرفته تا رویارویی با موجودات فرازمینی و سفر در کهکشان ها. آیا این پرسش که چرا طبیعت یا خالق DMT را ایجاد کرده جذاب است؟ بیولوژیکی یا چیست؟ خاصیت سودمند تکاملی که گیاهان و حیوانات می توانند این مولکول را سنتز کنند؟ قصد چیست و برای چیست؟

در این سادگی قدرت وجود خواهد داشت.

ادامه سفر من

ساعت متوقف شد و من در فضا فرو رفتم. مار مانند شکل زنده DNA به من نفوذ کرده است ، و من می توانم هر سلول از بدنم را احساس و ببینم. فضا روشن می شود و نوعی ترک خوردگی مانند باز کردن درب به بی نهایت به وجود می آید و من می شنوم: “سلام ، خوشحالم که این کار را کردی. بیا و من به تو نشان خواهم داد که تمام زندگی خود را آرزو کرده ای. “چشمهایم را باز می کنم و موجودی را می بینم که دستم را گرفته است.

“فکر می کنید چگونه می توانید در فضا سفر کنید (همانطور که شما مردم این فضا را می خوانید)؟”

“من فکر می کنم …” می گویم و وجود من را به آرامی پر خواهد کرد …

“خوب ، می بینید که چقدر ساده است” ، با اشاره به چشمان بسته و ادامه می دهد ، “فکر موج انرژی کیهانی زنده سریع ترین و اساسی ترین شکل ابتدایی است.”

 

Ayahuasca

“من چنین فکر کردم ، اما منطقی است که وجود یک موجود زمینی وقتی هیچ مدرکی ندارد. پس چرا من یک بدن در سیاره زمین دارم ، حتی اگر ذات اصلی من در جاهای دیگر زندگی کند؟ “سوال در ذهن من چشمک می زند.

موجود لبخند می زند و در آن لحظه من کل جهان را به عنوان یک موجود می بینم. هزاران “چرا” به مهمترین پاسخ تبدیل خواهد شد.

وی پاسخ می دهد: “ما در اینجا ، اکنون و برای همیشه زندگی می کنیم.”

موجود با مهربانی و مهربانی به من می گوید: “به دنبال ، جستجو کن و حقیقت را فقط در درون خواهی یافت.” با لبخندی شگفت انگیز از من می پرسد: “فکر می کنی من کیستم؟”

“احساس می کنم شما را می شناسم. انگار… “من با مکث جواب می دهم” ، در ابتدا من شما را به عنوان یک مخاطب یا راهنما متعجب کردم ، اما اکنون یک ایده دارم که شما هستید … او با احساسات من را هل می دهد ، من آن را کاملا درون خود احساس می کنم و سپس جمله را تمام می کنم. “تو من هستی!” نفسم را در فضای همین چند کلمه جذاب بیرون می کشم.

“خوب ، می بینی که چگونه این را فهمیدی.” پاسخ او را می شنوم.

با خیالی راحت می گویم: “من تو هستی و من هستی” و ادامه می دهم “باورنکردنی است ، اما من تمام زندگی ام همیشه تو را احساس کرده ام.”

او از من می پرسد: “آیا می خواهی او را ببینی؟”

من جواب می دهم: “منظورت مریخ است؟”

با خودم لبخند می زنم: “مریخ فقط حرف توست ، مهمتر مفهوم مکان است”.

“چقد طول میکشه؟ کاوشگرهای انسانی نیم سال است که در آنجا پرواز می کنند. »این موجود لبخند می زند. با لبخند پاسخ می دهم: “آه ، برای سوالات عجیب و غریب در مورد معنی زمان و سرعت متاسفم”.

در یک لحظه لمس دست موجود را احساس می کنم ، سپس اتحاد را به یک بدن می رسانم و می شنوم. .

“ما اینجا هستیم. مریخ را حس می کنی و می بینی؟ »او از من می پرسد.

و من با تعجب به دشتهای پوشیده خیره می شوم …

آیا زندگی معنایی دارد؟

آیا وجود ما دلیلی دارد؟

من باور دارم و من فکر می کنم که مسیر شامانی با زیست شناسی زیست شناسی سوالات جالب را به این سوالات ارائه می دهد.

سفر Entheogenní است که «چه نشان رژیم کیهانی در داخل، از طریق بیداری از آگاهی درونی.”

DNA و طبیعت دارای آگاهی هستند.

مسابقات بین تمام منابع مربوط به DNA فرهنگ های باستانی بسیار زیاد است تا فقط یک تصادف باشد. چه چیز دیگری می تواند در مورد مصری های باستانی در مورد مار دوگانه، اهدا کنندگان خواص و کلید های زندگی در نظر گرفته شود، چه دانشمندان به DNA می گویند؟

یک مثال کاملاً زیبا متن موجود در پیام مصریان باستان است: “روح شما در زمان مناسب از درون دروازه به سلامت به ما منتقل شود.” من فکر نمی کنم که لازم باشد چیزی اضافه شود.

 

سفر من به دانستن اجماع کیهانی آغاز شده و ادامه خواهد یافت. دوستانم را یافتم، که هنوز به چشم های انسانی شما نمیرسند، برای توسعه آینده سیاره زمین بسیار مهم هستند. شایسته است کلماتی را جذاب و خوش سر و زبان از یک Zbožštělého توث عاقلانه فراموش نکنید: “چه پایین است مانند آنچه در بالا و چه در بالا است، مانند آنچه در زیر است.”

من می خواهم به ایده خود برای کسانی که به دنبال معنای وجود خود و محل ریشه کیهانی هستند اضافه کنم: “کسی که جستجو می کند همیشه بیشتر از دانستن حقیقت خود خواهد بود ، زیرا فقیر کسی است که گیر کرده و به پارادایم های گفته شده قناعت می کند.”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *