ماجرای بتی و بارنی هیل

بتی و بارنی هلیز

بتی و بارنی هلیز

بتی و بارنی هیل, از اهالی پرتس موت نیو همپشایر میگفتند در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۱۹۶۱ توسط بیگانگان ربوده شدند. دانشمندان اون زمان نقشه فضایی سیاره بیگانگان را که توسط بتی رسم شده بود را اشتباه دانستند و میگفتند خوشه ای شبیه با آن وجود ندارد.

امروز بعد از سالها, یک متخصص آمار متوجه شد نقشه بتی هیل با خوشه زتا کاملا منطبق و در نتیجه او واقعاً ربوده شده بوده است.

بتی و بارنی هیل یک سفینه بیضوی را در پرواز دیده بودند که گروهی بیگانه انسان نما از پنجره سفینه به انها نگاه می کردند.

آخرین خاطره ای که به خاطر داشتند این بود که بیگانگان میان جاده ایستاده و راه آنها را بستند و سپس فقط به یاد داشتند که اتومبیلشان را جلوی خانه متوقف کرده و از سه ساعت فاصله بین دو هیچ خاطره ای نداشتند !

بتی پیش از مرگش در سال ۲۰۰۴ برای اولین بار در مصاحبه ای گفت: «من را به داخل سفینه بردند. بارنی را به اتاق دیگری بردند.

بیگانه ای را که آزمایشات را انجام میداد، ابتدا من را روی چارپایه ای قرار داد و چشمها, بینی, گوشها و گلویم را معاینه کرد. سپس من را روی میزی قرار دادند و گفتند قصد دارند سیستم عصبیم را معاینه کنند. بعد سعی کردند سوزنی را در ناحیه ناف من وارد بدنم کنند که چون دردناک بود ادامه ندادند. آزمایشات بارنی هم مثل آزمایشات من بود با این تفاوت که به استخوان بندی او هم توجه کرده بودند.»

بتی همچنین به خاطر می آورد که با رهبر گروه بیگانگان مکالمه داشته و از او درباره مبداء شان پرسیده. «به او گفتم شما اهل این سیاره نیستید. اهل کجایید؟ او نقشه ای از ستارگان به من نشان داد و گفت اهل آنجا هستند.»

بتی زیر هیپنوتیزم نقشه را به خاطر آورد و کشید. نقشه شامل ۱۲ ستاره اصلی بود که با خطوطی به سه ستاره فرعی تر وصل میشدند و تشکیل مثلث میدادند. به گفته بتی بیگانگان گفته بودند ستارگانی که با خطوط ترسیم شده به هم وصل میشدند «مسیر تجاری» بودند و مسیرهای نقطه چین, مسیرهای کمتر تردد شده بودند.

شواهد تعجب آوری که در حاشیه این ربایش وجود داشتند شامل : لباس پاره شده بتی آغشته به پودری صورتی رنگ که از مواد غیر آلی و کانی بود ! همچنین دایره های درخشان هم مرکز بر روی خودروی آنها دیده میشد و عقربه قطب نما در مجاورت خودرو به طور غیر قابل توضیح میچرخید.
بار سال ۱۹۶۹ بر اثر عوارض حادثه جان باخت. بتی تا سال ۲۰۰۴ زنده بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *