زنان – سوتین خود را دور بریزید و سینه های خود را جشن بگیرید

سینه

سینه ها شگفت انگیز هستند! آنها زیبا هستند ، می توانند نوزادان را تغذیه کنند و هوش خاص خود را دارند. سینه ها فواید باورنکردنی زیادی برای سلامتی انسان دارند. آنها به زنان قدرت و قدرت زنانه می بخشند. آنها منبع زندگی نسل های آینده هستند.

سینه های شما شایسته تقدیر ، مراقبت ، مراقبت و احترام قابل توجه است

با این وجود ، تمام سینه های ما از اثرات خطرناک مواد سمی در غذا ، آب ، هوا و لوازم بهداشتی رنج می برند. آنها در رسانه ها تحقیر می شوند ، توسط مد و دگم های اجتماعی و آموزش نادرست در بهداشت زنان تحقیر می شوند.

چند هفته پیش خواب دیدم. من در یک کنفرانس بودم و برگزارکنندگان از من خواستند که به تریبون بروم و درباره سلامتی پستان صحبت کنم. آنها به من گفتند که درک بیشتر افراد از مراقبت از پستانهایشان برای افراد مهم است. آنها از من خواستند که به صورت بدون سخنرانی سخنرانی کنم ، و بدین ترتیب بیشتر مورد توجه حاضران قرار گرفتند. توجه رویایی من به این احساس متوقف شد که در شرایطی که می خواهم روی صحنه سخنرانی کنم (نیمه برهنه) احساس خوبی دارم. این من را بیدار کرد.

جلوگیری

چند روز بعد ، آنجلینا جولی به عموم مردم اعلام کرد که برای جلوگیری از خطر احتمالی سرطان ، قصد دارد پستانهای خود را به عنوان احتیاط برداشته شود. این رویداد حتی بیشتر به من الهام کرد تا درک کنم اهمیت صحبت در مورد مراقبت های طبیعی از پستانهای ما چقدر مهم است. چقدر محیط ، رژیم غذایی و سبک زندگی ما در سلامتی ما تأثیر دارد. و بنابراین مراقبت از سینه های ما چقدر مهم است.

به همین دلیل می خواهم تجربیات مثبت و الهام بخشی را که می خواهم از این طریق با زنان در میان بگذارم برای حمایت از آنها با شما در میان بگذارم تا آنها بتوانند سینه های خود را بیشتر دوست داشته باشند تا بتوانند در مورد نحوه مراقبت از سینه های شگفت انگیز ما بیشتر بدانند.

بیایید با هم سینه های خود را به جایی که لیاقت آنهاست برداریم!

سینه ها آزادی می خواهند

سوتین عملکرد طبیعی غدد لنفاوی و حرکت مایعات در آنها را از طریق پستان ، زیر بغل و شانه ها محدود می کند. این منجر به غلظت سموم می شود که متعاقباً می تواند باعث سرطان شود. سوتین های زیر سیم بدترین حالت ممکن است. اگر فلزی باشد ، می تواند جریان طبیعی انرژی در ناحیه قفسه سینه را مختل کند. یک مطالعه اخیر در فرانسه نشان داده است که زنانی که سوتین نمی پوشند ، حتی در سن بالا نیز سینه بهتری دارند. دلیل آن آزادی و طبیعی بودن حرکت نیم تنه در هنگام ورزش ، رقص ، پیاده روی یا دویدن است. تندرست آزادانه نیم تنه به آنها امکان گردش طبیعی گردش خون لنفاوی و تخلیه طبیعی را می دهد. حرکت طبیعی بدن به پستان های آرام این امکان را می دهد که حرکت کنند ، ورزش کنند و از این رو در شرایط خوبی باشند.

نیم تنه محبوس شده در سوتین مانند سایر ماهیچه ها یا قسمت های دیگر بدن که استفاده طبیعی متوقف می شود ، متلاشی می شود. سینه ها در سوتین او.

به طور متناقضی ، یکی از دلایل بزرگ شدن بیش از حد سینه ها ممکن است استفاده از سوتین باشد که مانع گردش طبیعی در غدد لنفاوی می شود. سوتین همچنین بر وضعیت بدن و ساختار بدن تأثیر می گذارد. وزن پستانهایی که به لطف سوتین به شانه ها منتقل می شود ، وضعیت طبیعی شانه ها را تحت تأثیر قرار می دهد. یک زن تمایل دارد که به طور غیرطبیعی لاغر شود و یا سقوط کند – درون خود جمع شود. به طور متناقضی ، یک زن ممکن است از کمردرد رنج ببرد.

سینه ها به ماساژ نیاز دارند

سینه ها برای اطمینان از گردش خون طبیعی به کمک نیاز دارند. سینه های ماده عمدتا از بافت چربی ، سیستمی از انتهای عصب و غدد و مجاری شیری ، بافت همبند و غدد لنفاوی تشکیل شده است.

ماساژ سینه با خود تمرین مهمی برای خانم ها است. این از تشکیل مواد ناخواسته در بدن جلوگیری می کند ، از توانایی طبیعی آنها در شکل گرفتن پشتیبانی می کند و با لمس فیزیکی آگاهانه رابطه مثبت شما را با آنها تعمیق می بخشد. برای ماساژ ، از روغن های گیاهی فشرده شده مانند روغن نارگیل ، بادام یا جوجوبا استفاده کنید. می توانید اسانسهای خالص روغنهای اساسی مانند گل رز ، یاسمن ، یا کلاری مریم گلی (مریم گلی) را اضافه کنید.

من در مورد ماساژ انجام شده توسط یک مرد یا زن دیگر صحبت نمی کنم. من فقط در اینجا در مورد ماساژ صحبت می کنم که خودتان انجام می دهید ، تا بتوانید آگاهانه احساساتی را که از طریق ماساژ آنها از طریق پستان ایجاد می شود ، درک کنید. این از سلامتی و جریان طبیعی در سیستم گردش خون شما پشتیبانی می کند.

سینه ها منبع گرما هستند

این کاملاً مستند است که پستانها با نیازهای نوزاد متولد شده اند. آنها می توانند با نیازهای او سازگار شوند و دمای مناسب را داشته باشند. هنگامی که کودک بلافاصله پس از تولد بر روی بدن مادر قرار می گیرد ، پستانها توانایی طبیعی دارند تا درجه حرارت خود را با نیازهای کودک تطبیق دهند. اگر مادر دوقلو داشته باشد ، هر پستان می تواند به صورت جداگانه به نیازهای بدن هر کودک پاسخ دهد. بنابراین ، سینه ها می توانند دما را بسیار موثرتر از نوزاد تازه متولد شده تنظیم کنند. آنها می توانند شیر کودک را در ترکیب مناسب و در دمای مناسب با توجه به نیازهای فوری کودک تهیه کنند.

شیر مادر یک داروی جهانی است

بدون شک شیر مادر شگفت انگیزترین ماده غذایی موجود برای بشر است. شیر مادر از نظر ترکیب کاملاً بی نظیر است و جایگزینی آن با هیچ چیز امکان پذیر نیست. (اگر تا به حال چیز دیگری شنیده اید ، این یک اشتباه بزرگ است!) ترکیب شیمیایی آن هر دقیقه و هر روز تغییر می کند تا تغذیه کاملاً دقیق و مناسب برای حمایت از مصونیت کودک شما فراهم شود.

پستانها می توانند از بزاق کودک مشخص کنند که کودک در حال حاضر بیشتر به چه موادی نیاز دارد. بیش از ۴۰۰ ماده فعال وجود دارد که پستان می تواند به شیر مادر تزریق کند ، از جمله پروبیوتیک ها و تعداد زیادی سلول بنیادی.

شیر اول (آغوز) ، که از پستان خارج می شود ، غنی از فاکتورهای ایمنی است و طلای مایع در نظر گرفته می شود که برای سلامتی مادام العمر کودک بسیار مهم است. شیر مادر همچنین برای بسیاری از بیماری ها مانند زخم ها ، عفونت گوش ، ورم ملتحمه ، گلودرد ، آبریزش بینی و موارد دیگر یک درمان بسیار مهم است. هنگامی که یک زن به طور منظم شیر می دهد ، مجاری شیر او پاک می شود.

تغذیه با شیر مادر پیشگیری از سرطان پستان در وابستگی مستقیم به مدت زمان شیردهی یک کودک به کودک است. به عبارت دیگر ، مهم است که یک زن تا آنجا که ممکن است ، به منظور سلامتی خود و کودک ، شیردهی کند. کودک یک نیاز طبیعی دارد که حداقل تا سه سالگی از شیر مادر تغذیه کند.

سینه ها مرکز انرژی هستند

طب سنتی چینی (TCM) یک سیستم پیچیده از شکارچیان است که از هزاران سال پیش معمول بوده است. این بر اساس اصل حرکت انرژی ها از طریق بدن در امتداد نصف النهار (مسیرهای انرژی) و نقاط طب سوزنی است. شش نصف النهار بزرگ وجود دارد که از قسمت نیم تنه عبور می کنند. سه مورد از آنها مربوط به کلیه ها ، کبد ، معده است. رسوبات و گره ها اغلب در محل عبور آنها تشکیل می شود که می تواند به یک تومور بدخیم تبدیل شود. TCM با بررسی علل رکود انرژی در حرکت انرژی چی ، سرطان پستان را درمان می کند.

طب سوزنی و TCM یک درمان جامع برای حمایت از سلامت پستان شما هستند و می توانند به خوبی در ترکیب با سایر روش های بهبودی مورد استفاده قرار گیرند. من توصیه می کنم نقاط طب فشاری را روی نصف النهارها – با در دست گرفتن یا ورز دادن آنها – در اطراف پستانها ماساژ دهید.

این از نشاط و سلامت کلی بدن شما پشتیبانی می کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، شکل (فشار بر روی بدن) و مواد (ویژگی های انرژی) استخوان ها می توانند بر جریان طبیعی انرژی چی در نصف النهار پستان تأثیر بگذارند. به همین دلیل مهم است که پستانها بتوانند آزادانه حرکت کنند و با حرکت طبیعی ماساژ دهند.

سینه ها مانند قناری ها هستند

آیا تاکنون نام قناری ها را در معادن شنیده اید؟ معدنچیان در معادن با قناری ها کار می کردند زیرا آنها بسیار حساس بودند و می توانستند کمترین مقدار مواد سمی را در هوا شناسایی کنند. اگر چنین چیزی در هوا ظاهر شود ، قناری مرد. معدنچیان می دانستند که باید فوراً معدن را ترک کنند! سینه ها نیز بسیار حساس هستند.

سینه ها بسیار حساس هستند ، آنها محیط را مطالعه می کنند و اطلاعاتی در مورد سموم و هورمون ها جمع می کنند. در دوران شیردهی ، بزاق کودک در حیاط ها جذب می شود. به لطف گیرنده های فوق العاده حساس ، پستانها بلافاصله با تأمین مواد مغذی و فاکتورهای ایمنی بدن به نیازهای جدید کودک پاسخ می دهند.

سرطان پستان امروزه شایع ترین شکل سرطان در زنان در ایالات متحده است. علت این امر پستانها یا ساختار ژنتیکی ما نیست. سینه های ما مانند آن قناری ها است که به ما اطلاع می دهند در محیط زندگی ما چیزی سمی وجود دارد.

از آنجا که ما در طول صد سال گذشته در ایالات متحده بیش از ۷۰ ماده شیمیایی غیر طبیعی برای زندگی خود استفاده کرده ایم ، در یک سوپ سمی زندگی می کنیم که از طریق هوا ، غذا ، آب ، خانه های ما ، ماشین ها ، لباس ها و موارد دیگر به ما می رسد. سینه های ما به ما اطلاع می دهد که برای زندگی شاد و راضی و همچنین زندگی نسل های آینده خود باید تغییر بزرگی در محیط خود ایجاد کنیم.

پستانها برای مردان پیامی است

اگر زنی سینه های خود را در سوتین بپوشد ، مردان گیج می شوند. سینه های تحریک شده به طور طبیعی نشانه واضحی برای یک مرد است که یک زن به او علاقه دارد. اما اگر خانم ها از سوتین استفاده می کنند ، همه آنها همیشه از دید یک مرد هیجان زده هستند. از نظر تاریخی ، این یک هدف در محافل اشرافی بود. امروزه سوتین به یک ضرورت اجتماعی تبدیل شده است ، اما برخلاف طبیعت است.

سینه ها زیبا هستند

سینه های شما کاملاً مناسب و متناسب با شما هستند. انواع نیم تنه زیبا هستند. پستان بسته به محرک های خارجی و داخلی شکل و اندازه خود را تغییر می دهد. همه اینها کاملا خوب است. برخی از مردان سینه های بزرگ را دوست دارند ، برخی دیگر سینه های کوچکتر را ترجیح می دهند و برخی دیگر مانند سینه های بزرگ را دوست دارند. صرف نظر از اندازه و شکل ، سینه های شما کاملاً خوب هستند. پستانهایت را دوست داشته باش! آنها قدرت عظیمی دارند و منبع قدرت و هوش بالایی هستند – کاملاً شگفت انگیز هستند!

در مغولستان رسم است که اگر کودکی احساس نارضایتی و گریه می کند ، زنان حاضر تی شرت خود را بالا زده و با سینه های خود شروع به رقص می کنند. آنها با خوشحالی می پرند ، کودک آرام می شود و با شگفتی به اطراف نگاه می کند. همه از تندرست شدن سینه ها شروع به خندیدن می کنند – از جمله مادر ، مادربزرگ ، پدربزرگ ، …! سینه هایت را بخند و دوست داشته باش. عالیاند.

زنان ، بیایید سوتین هایمان را دور بیندازیم و سینه های زیبای خود را جشن بگیریم!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *