یوگا کندالینی و انرژی یا قدرت مار

یوگا

یوگا

میدان انرژی درخشان ما مربوط به همه چیزهایی است که ما را احاطه کرده است. نیاز به پیدا کردن تعادل بین حساسیت و قدرت وجود دارد. اگر آنها در تعادل نیستند، ما می توانیم با انرژی دیگران جذب کنیم. هر فکر موجی از انرژی است. مهم است که نور داخلی ما را روشن نگه داریم، به طوری که می تواند منفی بودن را در سفر ما روبرو کند. پس انرژی منفی نگیرید، اما مقاومت کنید و نور بمانید. یوگا کندالینی یک تجربه آگاهانه با بدن شما است. او می آموزد که بدن، احساسات و احساسات خود را درک کند. ما به سکوت گوش می دهیم، یاد شهوت و اعتماد به آن، تثبیت هورمونی و تقویت سیستم عصبی. تمرین منظم کاندالینی در حالت آگاهانه بدن فیزیکی و ذهنی، رضایت و آرامش است.

از کاندالینی یوگا کجا می آید؟

یوگا کندالینی یک هنر باستانی و فرآیند روحانی است که منجر به تغییر و گسترش آگاهی ما و در نتیجه به حداکثر استفاده از پتانسیل و تحقق زندگی ما، حس شادی مطلق می شود. این اصل بر اساس تانترا یوگا است. این شامل تمرینات تنفسی، الاغهای استاتیک و پویا و شعارهای ماندرا است. این در واقع در مورد آزاد کردن انرژی (کاندالینی) از ناحیه لگن و ارسال آن به کل ستون فقرات پس از ستون فقرات است.

یوگا کندالینی یک عمل مستقیم، سریع و کامل برای همه با یک روش معمول زندگی است. زیبایی آن در این حقیقت است که حتی اگر شما فقط نشستن، ریتم تنفس خود را تنظیم کنید و صدای داخلی خلاقانه (با صدای متریانه ها) را اضافه کنید، ذهن شما پاک و متعادل است. یوگا کندالینی یک سیستم پیچیده است که ما را از طریق آسیان ها (موقعیت ها)، تکنیک های تنفس، مدیتیشن و تمرکز کامل برای ایجاد رابطه متعادل بین بدن، ذهن و روح هدایت می کند.

účinky

پس از اولین تمرین، تغییرات را احساس خواهید کرد. ثبات فیزیکی و ذهنی بهبود یافته است، استرس در بدن کاهش می یابد. شما بهتر تمرکز می کنید و آرام می شوید. در عین حال، آرامش بدن خود را به دست بیاورید. به طور خلاصه، یوگا کاندالینی یک تمرین بسیار جوان کننده است که تأثیر خوبی بر وضعیت جسمی و روانی بدن شما دارد.

چگونه یوگا کندالینی را تمرین کنید

برای اولین بار، شما باید یک درس به رهبری یک معلم با تجربه را ببینید. یوگا کندالینی یک تکنولوژی بسیار پیچیده است، تمرینات فردی دارای نظم دقیق و همچنین مدت زمان است. اگر هرکدام از اینها را تغییر دهید، اثری را که برایتان پیش میآید را دریافت نخواهید کرد. با توجه به کارایی گزارش های شما، دشوار است حدس بزنید که آیا می توانید با ویرایش های خود صدمه دیده باشید. اگر مطمئن نیستید، با معلم خود مشورت کنید.

زمان هایی که برای هر تمرین داده می شود می تواند کوتاه شود، هرگز تمدید نمی شود. در این صورت، اگر تمام تمرینات برای شما خیلی مشکل باشد، همه زمانهای مونتاژ را به طور نسبی کوتاه کنید. همانطور که تناسب اندام شما رشد می کند، به آرامی زمان را افزایش می دهید. پایان دادن به هر خط با قفل مولانده، نگه داشتن برای یک زمان است که برای شما لذت بخش است، و پس از آن استقبال. پس از تمرین تمام مجموعه، لذت بردن حداقل آرامش ۳ دقیقه (به طور کامل ۸-۱۱ دقیقه). استراحت بخشی از تمرین است، در غیر این صورت بدن شما قادر به جذب اثرات ورزش نیست. برای مجموعه های بیشتر خواستار، طول آرامش معمولا تجویز می شود.

آداب و رسوم متعلق به ورزش است

ورزش باید همیشه با تنظیم خلق و خوی آغاز شود ONG NAMO GURU DEV NAMO که ما ۳x را تکرار میکنیم. (اگر شما نمیتوانید در طول یک نفس تمام ماندرا را اداره کنید، قبل از کلمه GURU یک نفس کوتاه بکشید).

مانترای محافظ نام AD GURE، JUG GURE نام، SAT GURE NAME، SIRI GURU DEVE NAME لازم نیست، اما از ما محافظت می کند. در نظر بگیرید اتصال آن (دوباره ۳x).

تمرینات خود را با May Long Time Sun و SAT NAM mantra پایان دهید (یک یا سه بار، SAT هجا ۷x طولانی تر از NAM است)

  • ممکن است مدت زمان طولانی خورشید بر شما برسد، همه شما عشق را در اطراف شما، نور خالص درون خود، راه خود را هدایت کنید
  • اجازه دهید که خورشید ابدی بر شما برسد، شما توسط همه عشق احاطه شده اید و نور روشن درون خود شما را در راه خود همراهی می کند.

هنگامی که تمرین می کنید

ایده آل روز برای یوگا کندالینی صبح زود است قبل از طلوع آفتاب. با این حال، هر زمان از روز را به طور مرتب در یک زمان خاص پیدا کنید. حتی ورزش نامنظم یا متناوب بهتر از هیچ کدام نیست. سعی کنید فضا و زمان را برای تمرین در خانه بدون حواس پرتی بدست آورید.

لباس و کمک

لباس ایده آل از مواد طبیعی به رنگ سفید یا حداقل نور ساخته شده است. لباس هایی که فقط برای تمرینات یوگا می پوشید در کمد لباس خود قرار دهید. این به عادت ورزش منظم شما کمک می کند. انجام مدیتیشن بدون کفش و جوراب، زیرا پاها مواد مضر بدن را ترک می کنند، بنابراین لازم است که آنها را آزاد کنید. تمرین و تفکر بر روی مات از مواد طبیعی. پوست گوسفند سنتی، بسیار دلپذیر و گرم است.

برای به دست آوردن یک اثر پایدار، شما باید هر روز بدون وقفه برای روزهای ۴۰ تمرین کنید. در طول این زمان بدن شما بر عادت قدیمی غلبه خواهد کرد. اگر روزی را از دست ندهید، باید از ابتدا شروع کنید. برای شروع، فقط می توانید تمرین دقیقه ۳ یا تمرین تنفس را انجام دهید. با موفقیت، شما می توانید انجام وظایف بزرگتر را تشویق کنید. مزیت اصلی یوگا این است که احساس خود را بکنید، خودتان را ببندید، خودتان را درک کنید. یوگا کندالینی ما را به کنترل انرژی ما، تحقق آن و وارد شدن به هر موقعیتی برای دستیابی به تعادل می آموزد. نتیجه عملی یوگا کندالینی توانایی زندگی در سلامت، شادی و یکپارچگی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *