‍ آیا انسانها متعلق به زمین هستند؟

آیا باید با موجودات فضایی ارتباط برقرار کنیم؟

کتابی بنام  انسانها از زمین نیستند یک ارزیابی علمی از شواهد توسط دانشمندی بزرگ بنام الیس سیلور نوشته شده که مطالب جالبی را در مورد پیدایش انسان و ارتباط با زمین مطرح نموده است.

او در این کتاب با تایید علوم دن ان ای اثبات شده در ژنتیک انسان و زندگی روی زمین گفته است که  فرازمینیها در گذشته های دور انسان را به زمین آورده اند.

(البته برخی نیز معتقدند که فرازمینی ها انسانها رابعنوان زندانی به زمین فرستاده اند یعنی موجوداتی در کهکشان های دیگر حالا به دلایلی با تبعید به زمین انسان را تنبیه کرده‌اند).عمده ترین شاهدی که دکتر سیلور در این راستا مطرح می کند اینست که بدن انسان نسبت به سایر حیوانات روی زمین دارای نقایص بسیار بیشتری است. در حالیکه سایر حیوانات بشدت در مقابل عناصر طبیعت مانند سرما گرما باد باران و بیماری ها و غیره تا حدود زیادی مصون هستند اما انسان خیلی سریع با وزش بادی سرما می خورد ،مریض می شود ..

او می نویسد که انسان هوشمند ترین موجود در روی زمین است اما به لحاظ جسمی و سلامتی بسیار ضعیف است. ازتابش خورشید صدمه می بیند،علاقه ای به مواد خام در طبیعت ندارد،بیماریهای قلبی وعروقی زیادی دارد و به عقیده او از عجایب است که چرا نوزاد انسان چنان سربزرگی دارد زیرا سربزرگ باعث صدمه به مادر و نوزاد در هنگام تولد می شود؛ برخلاف حیوانات.

برخی دیگر از نظریه پردازان برجسته علوم فرازمینی معتقدند که ما انسان ها متعلق به زمین نیستیم چون بسیار متفاوت از سایر جاندارن روی زمین هستیم..

به عقیده برخی دیگر شاید پس از مرگ به سیاره دیگری خواهیم رفت و به نوعی در بعد دیگری از فضازمان خواهیم زیست که در حال حاضر نمیتوانیم حتی درک کنیم که در بعدهای دیگر چه طور زندگی حریان دارند.

حیوانات خود را براحتی با شرایط آب و هوایی تطبیق می دهند نه قرصی می خورند و نه شربتی، تقریبا هر چیزی را میخورند و بدنشان دائم در تماس با میکروب است امابندرت مریض می شوند.از نیش پشه و زنبور و … صدمه ای انچنانی به انها نمی رسد اما یک پشه خون یک ادم را در شیشه می کند و او را کلافه می سازد، فارغ از تمام اینها علم پزشکی در بالاترین سطح روز جهان نیز این علم کالبدی و ژنتیکی را به اثبات رسانده که ساعت بیولوژیک بدن انسان با بیست‌و‌پنج ساعت کارکرد شبانه روز تنطیم شده است و اختلالات خواب و برخی بیماریها در انسان ها به سبب این عدم تطابق است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *