سومریان و خدایان فرازمینی

ایا فرازمینی های باستان براستی مسیر انسانیت را در گذشته ای دور تغیر داده اند ؟
به نیاکان ما کمک شده ؟ یعنی از جایی خارج از این تمدن آموزگارانی داشتیم.
عراق …. دهم اوریل سال ۲۰۰۳ ..ارتش امریکا به شهر بغداد پیشروی کرد و در این بل بشو کلی اشیا باستانی از موزه های عراق توسط خود شهروندان دزدبده و غارت شد .

غارتگران به زور وارد موزه ملی عراق شدند ، تمام وسایل را به غارت بردند مانند ابزار آلات موسیقی و لوحه هایی با خط میخی که گفته شده تاریخ آن ها به ۶۰۰۰ سال قبل بر می گرده …شجره نامه و تاریخچه خدایان فرازمینی باستانی آنجا بود و همینطور داستان های سیل نوح یا همان زیوسدرا ..

اما حال بسیاری از این متون از دستمان رفته است
اما مشامه هایی نشون میده دزدان و غارتگران افراد و مردم عادی تنها نبودند بلکه افرادی هوشمند با حرفه نفوذ پیدا کردند به مکآن هایی از موزه که هر کسی نمی توانسته وارد آنجا شود . اشیایی رو به سرقت بردند که قدمتی شش هزار ساله داشته و در واقع آغاز تمدن ما بوده است.

ایا چنین مساله ای از روی عمد بوده ؟ برای محو کردن دانش ممنوعه باستانی جهت جلوگیری از درز اخبار باستانی که عقاید را زیر سوال ببرد ؟
شاید بتوان پاسخ را به طوری دقیق تری با نگاه ویژه به خاستگاه این گنجینه های گرانب ها یافت ..بقول باستان شناسان قدمت بسیاری از اشیا گم شده و سرقت شده از موزه ملی عراق به دوره سومریان (مهد تمدن) برمی گردد .در بین النهرین که مرکز اصلی سومر و شکل گیری آن بود، ۴ امپراطوری اصلی وجود داشت :

۱- سومری که قدیمی ترین بود

۲- اکد

۳- بابلیان 

۴- اشوریان

هرچند گویش مردمان این چهار پادشاهی تا حدودی تغیر کرده …اما عقاید و فرهنگی که توسط سومریان تاسیس شد عملا در کل دوره ی بین النهرین ادامه یافت …شهر سومر قدمتش به ۴ هزار سال قبل میلاد بر می گرددریال در آن دوران لوح ها و تبلت هایی وجود دارد که نوشته هایی در روی آن ها به خط سومری نوشته شده حتی روی سفال ها و سنگ ها نیز این نوشته ها یافت می شود .سومریان اولین کسانی بودن که سیستم خطی و ادبیاتی رو اختراع کردند …بر روی لوح های که در تنور شکل می دادند و نوشته ها را بر روی آن ها حک می کردند .

کشف رمز نشانه های این لوح ها کاری غیر ممکن بود که سرانجام از میان هزاران لوح موجود در قصر آشوریان در مارس سال ۱۸۴۳ یافت شد …دانشمندی فرانسوی به نام “پاول امیل بوتا” این منطقه زیر زمینی رو در شمال عراق کشف کرد ..در خورساباد این اتاق های باورنکردنی رو بیرون آورد که با تندیس هایی از خدایان و شاهان پر شده بود و همه نوع گنجینه شگفت انگیز و بسیاری از کتیبه های خطی بر سرتاسر دیوار ها که همگی به خط میخی سومری نوشته شده بودند ..ظرف ده سال باستان شناسان هم ویرانه های پایتخت افسانه ای سومریان رو کشف کردند …شهر “اور ” ماوای شخصیت کتاب مقدس (ابراهیم ) یا ابراهام .در این مکان دانشمندان زیگورات بزرگی از خاک بیرون آوردند ..ساختاری پلکانی ماننده هرم که مرکز اداری شهر بود و نیز جایگاه لوحه های میخی و مقبره های مزین طلا.

وقتی به تمدن بی نظیر سومری نگاه میکنیم آن ها دارای علم کشاورزی و پزشکی و مدارس … ریاضیات و پادشاهی و قوانین و محکمه و دادرسی ..مدرسه و در یک کلام این ها دوران سومریان رو نمایان می نماید البته در شش هزار سال پیش در عصر حجر !!
بر اساس گفته محققان شهر اور توسط ایلامی ها ۲۰۰۰ سال قبل مسیح هجوم همسایگانش به یغما گرفت .. اما برخی معتقدند متون میخی چیزی فراتر از یک قوم باستانی رو نشون میدهد .آن ها برگروهی از موجودات مقدس تاکید دارند که به آن ها آنوناکی می گفتند. به اصطلاح شاهزاده ای از نسل خدا …و به قول سومری ها از آسمان نازل شده ها

سیستم مذهبی بین النهرینی چند خدایی بود ..آن ها صد ها خدای مختلف رو ستایش میکردند و هم مذکر و هم مونث، که اغلب به شکل انسان توصیف شدن دارای خصوصیاتی شبیه مردم، این خدایان نوعی سلسله مراتب سیاسی داشتند که تا حدودی توسط خود سیستم سیاسی بین النهرین مورد تقلید قرار گرفت . این یعنی شما خدایان عالی رتبه رو میبینید که در بهشت هستند.

طبق متون سومری خدایان بهشتی یا آسمانی یا همان آنوناکی ها، خدای خدایان بودند ، خدایان عالی رتبه .آنوناکی ها از جمله اسرار آمیزترین موجودات افسانه ای و سنن مذهبی هستند و سومریان آن ها را شبیه انسان معرفی می کنند که قادر به تغیبر و تبدیل هستند و می توانند شبیه انسان شوند . آن ها برای ماموریتی خاص و مهم به زمین آمده اند تا با خود برای انسان دانش بیاورند و همینطور برخی مواد را از زمین برای خود استخراج کنند.

در متون میخی آنوناکی ها یا جزئیات بیشتری توصیف شده اند مثلا چطور صدها سال عمر می کنند آن ها دانش و توانایی عظیمی رو نسبت به کل جهان ما داشتند آن ها همه چیز رو می دانستند  و شناختی کامل از علم و هنر داشتند . جایی که آن ها این دانش را بدست آورده بودند و همچنین جایی که از آن به زمین آمده بودند نوعی معما می باشد.

آیا ممکن است خدایان عجیبی که در متون میخی شرح داده شده عملا وجود داشته باشند؟ در اینصورت آیا آن ها فرازمینی بوده اند ؟ نظریه پردازان فضانوردان باستانی معتقدند جواب مثبت میباشد .

منبع صحبت ما در مورد آنانوکی ها و تمدن سومریان ۱۴ لوح گلی در سومر که در دهه ۶۰ پیدا شد است . آنانوکی ها ۴۴۵۰۰۰ سال پیش به زمین آمدند . آن ها در سیاره ای به نام نیبیرو زندگی می کنند که تقریبا هم اندازه زحل یعنی دو سه برابر زمین می باشد . این سیاره خارج از منظمه شمسی است. و در مدار ۳۶۰۰ ساله که یک شار محسوب می شود به دور خورشید می چرخد. در هر بار عبورش از میان مریخ و مشتری عبور می کند . در زمانی که آنانوکی ها به زمین آمدند آنو پادشاه نیبیرو بود .

آنو خالق ما نیست – آنو پادشاه سیاره ی نیبیرو بود و بعد از اینکه توسط آلالو خبر بهش رسید که در زمین طلای لازم برای ترمیم جو سیاره آن ها وجود دارد ، دو پسر و دخترش را با تعدای کارگر به زمین فرستاد که طلا استخراج کنند و به نیبیرو بفرستند . بعد ها که به خاطر سختی و زیادی کار ، کارگر ها شورش کردند ، انکی و خواهرش (نینماه) با دستکاری ژنتیکی انسان های نئاندرتال ( که قبل از آنوناکی ها در زمین زندگی می کردند و شعور کمی داشتن) ، انسان های کرومگنون (انسان های کارگر) رو به وجود آوردن . و بعد ها با آمیختن آنوناکی ها و انسان ها ، انسآن های هوشمند تری که خود ما هستیم (هموسایپین) به وجود اومدن که تا امروز زندگی میکنبم . آنوناکی ها ما را خلق نکردند بلکه دستکاری ژنتیکی کردند . شاید اگه این کار رو انجام نمی دادند چند میلیون سال بعد خود ما کم کم باهوشتر می شدیم، اما خیلی سریعتر این اتفاق افتاد و خدای هستی هم که خود آنوناکی ها رو آفریده بود با روندی که اتفاق افتاد موافق بود چون هیچ مانعی بر سر راه آنوناکی ها در مورد دخالت ژنتیکی ایجاد نکرد .

740566_fwzz5aTU

حتی در دو باری که آنوناکی ها تصمیم گرفتن کل انسان ها رو نابود کنند ( طوفان نوح حدود ۱۱ هزار سال پیش و همه سوزی هسته ای حدود ۴ هزار سال پیش ) این خدای هستی بود که با فرستادن گالزو مانع این کار شد تا ۴ هزار سال پیش هم چه انسان ها چه آنوناکی ها همه و همه خدای هستی رو قبول داشتن (اینگونه نبود که انسان ها آنوناکی ها رو خدا بدانند یا آنوناکی ها خودشان را خدا بدانند ) و عبادت و دینی در کار نبود. کل قضیه ادیان و عبادت و جهنم و … از ۳۵۰۰ سال پیش و با کتاب تورات آغاز شد که بر اساس شواهد موجود توسط انلیل به موسی گفته شد { پس از اینکه خدا در بوته به موسی ظاهر شد گفت من خدا هستم، موسی گفت کدام خدا ؟ (کدام آنوناکی) خدا گفت من همانم که خود را به پدران تو ابراهیم و اسحاق و یعقوب ال شدای معرفی کردم . ال شدای اسم دیگه ی انلیل بود به معنی خدای کوه یا خدای خشکی ها . متاسفانه این آیه در ترجمه به جای خدای کوه خدای قادر مطلق معنی شد و…} خلاصه اینکه یکتا پرستی باید سر جاش باشه و اینقدر بدونیم که خدای هستی حتی در مورد اینکه پرستیده بشه حرفی نزده – فقط دو بار پیام داد برای اینکه جلوی نابودی نسل بشر رو بگیره – همین و همین .
البته آن ها با اینکه به اکسیر حیات دست پیدا کرده بودند اما جاودانه نبودن – فقط اکسیر باعث میشد که پیر نشوند و جوان بمانند اما در  الواح انکی داریم که مثلا یکی از سفینه میفته می میرد یکی از بلندی و … طبق الواح و اسناد دیگه حدود ۴۰۰۰ الی ۳۵۰۰ سال پیش آنو می میرد و انلیل پادشاه نیبیرو می شوذ (پادشاه خشکی های زمین هم که بود) و تضمینی نیست که الان انکی و انلیل هم زنده باشند اما اگر هم زنده نباشند جانشینانی جایگزین آن ها شده اند.
آنوناکی ای که سرپرست گروه پزشکی (خصوصا ژنتیک ) بود پسر انکی “نینگیشزیددا” بود که بعد ها در مصر باستانتوت ” نامیده شد . که یک بار گالزو به انکی و یک بار به صورت انلیل ظاهر شد که در هر دو حالت هم بصورت آنوناکی ظاهر شد نه انسان . دلیل ظاهر شدن هم یک امر حیاتی بوده که اگر خدا در هر یک از این دو مورد دخالت نمی کرد نسلی از بشر نمی ماند . مه این نشان می دهد که فلسفه ی دعا , عبادت , استخاره و … از ادیان زاده شده و خدای هستی کسی نیست که صبر کند تا انسانی دعا کند و سپس جوابت را بدهد و …. یا بندگانمش را در حال خم و راست شدن ببیند یا تنبیهت نماید .  هر چیزی که شما برای زندگی نیاز دارید در اختیار شما قرار داده شده و طبق قانون جذب به چیزی که بخواهید می رسید و این امکان در هستی قرار داده شده قبل از اینکه کسی دعایی کند یا …. پس زندگی هر فرد در گرو بهره ای هست که از امکاناتش میبرد .
باتوجه به اینکه انسان های نئاندرتال آمیزش نمی کردند، آدامو و تیامات ( آدم و حوا ) در ابتدا عقیم بودند و قرار شد که این موجود (انسان های کرومگنون)(کارگر) چون کمی شعورش از حیوون بیشترایت عقیم بماند که نسل خود را زیاد نکند . اما بعد ها متوجه شدند برای تولد هر انسان عقیم باید یک لقاح مصنوعی در رحم یک زن آنوناکی چیزی حدود ۹ سال بماند که این کار بازده نداشت . به همین دلیل انکی ، نینماه ، آدامو ، تیامات – به اتاق پزشکی رفتند و هر ۴ نفر توسط یکی از آنوناکی ها که علم پزشکی بالایی داشت بیهوش شد و ژن انکی به دنده ی آدم و ژن نینماه به دنده ی حوا تزریق شد و از این زمان به بعد آدم و حوا و نسل آن ها قدرت تولید مثل پیدا کردند.
آنو به احتمال زباد هشتمین پادشاه نیبیرو بوده و اهالی نیبیرو نام پادشاه های قبل از آنو را روی سیاره های منظومه شمسی گذاشتند، آن , آنتو , آنشار , کیشار و …  آنشار پنجمین پادشاه نیبیرو و کیشار هم همسرش بود و …. در سیاره های منظومه شمسی هم اسامی به صورت زیر بوده است .
گاگا = پلوتو 

 آنتو = نپتون 

 آن = اورانوس 

 آنشار = زحل 

 کیشار = مشتری 

 لاهمو = مریخ 

 کی = زمین 

لاهامو = ناهید

کینگو = ماه 

و ....
در سال های اخیر ، نوشته های فرضی و خیالی بسیاری در مورد سیاره ایکس ( که به نیبیرو مشهور است ) منتشر شده است. بیشتر این نوشته ها بر اساس کتاب زکریا سیچین ، به نام سیاره دوازدهم  قرار دارند. سیچین به مانند داروین و ویلیکووسکی ، از تئوری های مربوطه خود استفاده می کند تا ادعای خود را اثبات نماید. سوالی که مطرح می شود این است
آیا نیبیرو واقعاٌ وجود دارد ؟ جواب به این سوال به طور یقین، بله است.
برخی بر این باورند که آنوناکی های نیبیرو بزودی مجدداٌ به زمین باز می گردند. آن ها عقیده داشتند که سیاره ایکس در ماه دسامبر سال ۲۰۱۲ مدار ۳۶۰۰ ساله خود به دور خورشید ما را تکمیل می کند. آن ها می ترسیدند که نزدیک شدن این سیاره موجب زلزله ها ، امواج خیزان و مدی ، سیل های شدید، قحطی ، بیماری ، انفجارات آتشفشانی و حوادثی از این قبیل روی زمین گردد. ترس آن ها از این رو بود که نزدیک شدن این سیاره خسارات جانی فراوانی بر اهالی زمین وارد نماید.
سیاره نیبیرو، در فرهنگ های مختلف اسامی بسیار دیگری نیز دارد از جمله ، سیاره ایکس، سیاره دوازدهم ، ماردوک، پارادیس، مامن آسمانی ، پادشاهی آسمآن ها و …. گرچه نیبیرو را سیاره دوازدهم خوانده اند، جالب اینست که این سیاره به منظومه شمسی ما تعلق ندارد. در حقیقت، سیاره ای است از یک منظومه شمسی دیگر است که ستاره دیگری ، خورشید آن بوده و خاموش شده است. نیبیرو هرگز از زمین قابل رویت نبوده اما ستاره ای که مرکز منظومه شمسی نیبیرو بوده است، از زمین قابل مشاهده بوده است. شکل مدار نیبیرو به آنانوکی ها این مزیت و برتری را بخشیده است که رصد خانه ای متحرک داشته باشند که از آن بتوانند بسیاری از سیارات دیگر نزدیک مدار خود را مشاهده کرده و مورد بررسی و مطالعه قرار دهند.
انسآن های اولیه در سومر و بابل به ترتیب نام این سیاره ایکس را نیبیرو و ماردوک گذاشته بودند. گفته می شود که مردم بین النهرین فکر می کردند که نیبیرو دوازدهمین سیاه منظومه شمسی است و همان بهشتی است که خدواندگاران و خدایان آن ها در آن اقامت داشته و از آن می آمدند.
نیبیرین ها ، مردم نیبیرو ، اغلب آنوناکی ، نفلیوم، الوهیوم ( معادل خدایان) ، و ماردوکی ها نامیده می شوند. من به آن ها با نام آنوناکی اشاره می کنم ، زیرا سومری های آن زمان و برخی نیز در حال حاضر ، این نام را به کار گرفته و می گیرند. کلمه آنوناکی به معنای : از آسمان بر زمین آمدگان می باشد. در انجیل عهد عتیق ، این ملاقات کنندگان آسمانی و بهشتی ، آناکیم خوانده شده اند.
نیبیرو ، را نژادی از خزندگان اشغال کرده بودند و حکومت آن در دست طبقه ممتاز اشرافی بود که به زبان عبری به آن ها نفیلیم یعنی کسانی که از آسمآن ها به زمین آمده اند ، می گفتند. در آن زمان ، آنوناکی ها از نظر تکنولوژی ، نژاد فضایی بسیار پیشرفته ای بودند. در حقیقت تمدن آن ها در زمان خود سرآمد دیگر تمدن ها بوده است. آنوناکی ها خورشید سیاره خود را زائوس “ZAOS می نامیدند.
آنوناکی ها نژادی جنگجو ، متخاصم و تسخیر کننده هستند. آن ها درنده و تندخو، اهریمنی و شرور، شهوانی ، غیر قابل اطمینان، تشنه به خون، مکار ، حسود و سلطه جو یودند. آن ها از کسانی که بر آن ها غلبه کرده و تحت فرمان خود در می آوردخ و همچنین کسانی را که به بردگی گرفته ، می خواهند که از بین دوشیزگان خود افرادی را قربانی کنند .
740566_p3aKIgFc
اگر بدترین صفات و ویژگی هایی را که در شیطان می توانید بدانید ، تصور کنید، آن وقت به درستی یک آنوناکی را فهمیده و شناخته اید. آن ها در امر کنترل فکر و ذهن متخصص هستند و تقریباٌ خیلی عالی با سیستم ربا و حرام خواری و همچنین رشد پول اقتصاد را کنترل می کنند. آن ها مهندسی ژنتیک گسترده ای را به انجام رسانیده و بین دیگر موجودات انجام داده اند، و نژادی از خزندگان را پدید آوردند که خود آنوناکی ها به آن ها دوکاز می گویند.
از دوکازها برای سلطه گری و کنترل ساکنان نیبرو و دیگر نژادهای تحت سلطه خود استفاده می کرده اند. پس دوکازها ، از خزندگان هستند. انواع گوناگونی نیز بین این دسته از خزندگان وجود دارد. اربابان آن ها ، نخبگان آنوناکی، خود دوکاز نیستند و به مانند هر چیزی که با آنوناکی ها در ارتباط است ، ساختار طبقاتی آن ها نامنصفانه و به دور از عدل می باشد.
این خزندگان یا دوکازها را اربابانشان یعنی نفیلیم ها یا الوهیم ها برای جنگ به میادین نبرد با دیگر نژادهای فضایی ، بعنوان جاسوس ، بادی گارد (محافظ) و نیروی پلیس بکار می گرفتند. بین خود آنوناکی ها نیز دسته ها و طبقات مختلفی وجود دارد. یکی از دشمنان سرسخت دوکاز ها خود را پرس-سییرز “Pers-Sires” , می نامند ، گروهی از فضاییان که من لغت کرکس را برای آن ها بکار می برم، البته نه به این دلیل که شبیه به کرکس هستند، آنطور که بعضی ها مدعی هستند. بلکه در حقیقت آن ها اصلاٌ شبیه به هیچ چیزی نیستند. دلایل بسیار و مناسبی وجود دارد که من آن ها را کرکس می نامم، و البته در اینجا وارد این بحث نمی شویم.
جالب این است که پرس-سییرز ها فقط دسته ای متفاوت از نژاد آنوناکی ها هستند. ولی ، دوکاز ها ( خزندگان) و پرس سییرز ها ( کرکس ها) همیشه تا به امروز سرسخت ترین و بدترین دشمنان یکدیگر بوده اند. خیلی از آن ها در حال حاضر ، در موقعیت های سیاسی ، مالی ، علمی ، مذهبی ، قانونی ، پزشکی ( علی الخصوص در بانک های خون ) ، سرگرمی ، نظامی ، ارضی و ملکی ، تجاری و همینطور صنعت روابط جنسی قرار دارند. بیشتر این فضاییان و بیگانگان خود به طور آگاهانه از منشاٌ فضایی خود خبر ندارند.
آنوناکی ها ، دارای بدن و خون هستند، و موجوداتی دوزیست می باشند با غروری وافر ، تکبر ، و امیال غیر قابل کنترل در برابر بزرگسالان و کودکان ( اجباری یا اختیاری) بوده و حرص بسیاری برای غلبه و کنترل بر دیگران دارند. نژاد جنگ دوست آن ها عطش دائمی و سیراب نشدنی برای کنترل دیگر موجودات و سلطه بر دیگر نژادها و همینطور هم طبقات پایین تر خود دارند.
آنوناکی ها نظام های جنسی و قالب های ستم پیشه و پیچیده ای را طرح و اجرا کردند. آن ها از زنان گریزان و بیزارند. به همین دلیل هم هست که پرستش مادر مقدس مردمان باستان زمین را که بر آن ها هنگام فرود بر زمین غلبه کرده بودند، از میان برداشتند. مقاومت بسیاری در برابر حذف پرستش مادر مقدس انجام شد و آنوناکی ها برای فرهنگ های متفاوت با مادران مختلفی جایگزین کردند مانند مادر زمین ، مادر طبیعت، بعدها تصور مادر مقدس را با نسبت نابجا و به دروغ او با صفات شهوت ، کینه جویی، و حسادت خراب کردند و خدشه دار نمودند. تعبیر کالی یکی از این صفات دروغ می باشد.
یک تصادم بزرگ ، بر زمین و دیگر سیارات و اقمار منظومه شمسی ما شدیدا خسارت وارد کرد. نیبیرو نیز در نتیجه این برخورد و تصادم آسمانی دچار خسارت و آسیب شد. و به همین دلیل آنوناکی ها در جستجوی مکانی دائمی به زمین آمدند. آن ها در جستجوی طلای فیزیکی به زمین نیامدند، آنگونه که سیچین در فرضیه خود آورده است. عجیب اینکه ، طلا ، یک ماده معدنی طبیعی زمین نبوده است ، بنابراین آن ها انتظارش را در زمین نداشته اند. همینطور هم برای این نیامده بودند تا از معادن طلا بهره برداری کنند و از آن به عنوان سپری برای محافظت از نیبیرو در برابر شرایط جوی نابودگر استفاده کنند ( اگر هم منظورشان این بوده است ، در نجات دادن سیاره خود موفق نشدند زیرا سیاره شان نابود شد . ) در هر صورت، آنوناکی ها از یافتن طلا روی زمین خشنود شدند، زیرا آن را برای پیرایش و تزیینات بکار می بردند. آن ها همچنین بردگان بسیاری با خود برای استخراج طلا آوردند، و از آنوناکی های طبقات پایین تر هم بدین منظور استفاده می کردند.
از آنجاییکه خانه آن ها ، نیبیرو ، نابود شده بود، نخبگان آنوناکی و مجموعه ای از حاضران مجبور به انتقال شدند، در حالیکه تعداد کثیری از آن ها در سفینه فضایی بزرگی ( که به مانند یک شهر می ماند، و به دور زمین می گردید) زندگی می کردند. تا آن زمان ، دیگر نژادهای آنوناکی در واقع در جهآن های مختلف تحت سلطه داشتند ، از جمله ، زمین ، مریخ و بقیه منظومه شمسی ما ، سکنی داده شده بودند.
آن ها همچنین در سراسر منظومه های خوشه پروین و اسب بالدار پراکنده شدند. بنابراین مشخص است آنوناکی ها بسیار نیرومند هستند و بسیاری ، از آن ها وحشت دارند. نخبگان و برگزیدگان آنوناکی و آن دسته از آن ها که اجازه سفر داشتند، از سفینه اصلی جدا شده و سوار بر فضاپیماهای کوچکتر برای دیدن زمین عازم شدند. آن ها همچنین وسایل حمل و نقل طبقه تاجر خود را نیز برای مقاصد تجاری و نظامی به زمین فرستادند. تجارت بین سیاره ای بردگان متداول و پر منفعت بود. تعجبی ندارد که مردم باستان از خدایانشان که مدعی بودند در آسمان زندگی می کنند، وحشت داشتند.
گفته می شود اکثر زمینی ها اکنون دیگر از نظر ژنتیکی و نمادی بخشی از تمدن فرا-سیاره ای آنوناکی ها هستند!!
کلاید تومباو پلوتو را درسال ۱۹۳۰ کشف کرد. کریستی از رصدخانه نیروی دریایی آمریکا شارون قمر پلوتو را در سال ۱۹۷۸ کشف کرد. اما خصوصیات رفتاری پلوتو با توجه به فاصله از قمر خود این فرضیه را تقویت کرد که حتما باید یک جرم آسمانی بسیار بزرگ دیگر ماورای پلوتو وجود داشته باشد که هنوز کشف نشده است چرا که جاذبه و نیروی پلوتو نمی تواند به تنهایی موجب چرخش غیر عادی و زاویه کج سیارات اورانوس و نپتون بوده باشد. ماهواره ایراس( ماهوراه ستاره شناسی مادون قرمز) در درجه ۸۳-۸۴ تصاویری را از یک سیاره جدید نشان داد و کشف این سیاره تا جایی قطعی بود که فقط باید نامگذاری می شد. درهمین زمان کلیه اطلاعات در این زمینه مسکوت ماند و دیگر ازآن چیزی شنیده نشد. در سال ۱۹۹۲ دو دانشمند به نام های هرینگتون و فون فلندرن از رصدخانه نیروی دریایی آمریکا جداگانه روی این مبحث تحقیق کردند و گزیده اطلاعاتی را که به دست آورده بودند منتشر نمودند. آن ها مطمئن بودند که داده ها حاکی از این بود که حقیقتا سیاره دیگری وجود دارد و آن ها نامش را سیاره ” مزاحم” گذاشتند. تحقیقات درآسمان نیمکره جنوبی زمین ادامه یافت و هرینگتون از زکریا سیچین مترجم داستان آفرینش سومری “انوما الیش” دعوت کرد تا نگاهی به حال یافته های آن ها بیندازد. سیچین داده های ستاره شناسی مدرن را با داده های ستاره شناسی دوران باستان مطابقت داد.
نیبیروها ( آنوناکی) قصد دارند که حوادث زمین را وارونه جلوه دهند . به این معنی که خود را دوستداران مردم زمین معرفی می کنند و در عوض خدای یکتا را به عنوان آرکن سرنوشت به صورت یک موجود شیطانی نشان می دهند. سال های پربار و پربرکت زمین و بزرگترین و بهترین پادشاهی ها و پیامبرانی همچون سلیمان و داوود را به عنوان عصر سیاه زمین معرفی می کنند . و می گویند که آرکن سرنوشت قصد سوء استفاده از زمین را دارد.
این ها مدعی هستند که عیسی برای متوقف کردن خرابی ها روی زمین فرستاده شده بود در حالیکه موسی قرار داد خود را با آرکن سرنوشت در سال ۱۵۰۰ قبل از میلاد بسته بود و اگر آن ها واقعا قدرتی داشتند و می خواستند کاری برای زمین کنند می توانستند طرح شاهزاده نانار را همان زمان اجرا کنند. پس چرا ۱۴۰۰ سال صبر می کنند تا سال ۱۰۰ قبل از میلاد و حالا می گویند که عیسی را ما درست کرده و فرستادیم که به شما کمک کند؟!
740566_ZilIKKtI
باید داستان آفرینش کتاب مقدس را از روی متون تمدن سومر باستان درک کنیم . اسناد خاور نزدیک و دخالت بیگانگان باستانی و همچنین تماس های نزدیک آن ها را چرا که در سومر ثبت وقایع اغاز شده است .
در کتاب مقدس به سومر Shine”ar گفته می شود، سرزمینی که نخستین بار پس از طوفان شناخته شده، مدرک کاملیست مبنی بر ظهور ناگهانی یک تمدن در زمانی حدود شش هزار سال پیش که در آن بعنوان اجزای جدایی ناپذیر از هر تمدن متعالی به نوع بشر تقریبا هر “اولینی” اعطا شده است  . سومر ساخته شد ، سرزمینی با نخستین کاتبان و تولید کننده خط کسایی که روی لوح های گلی که در کوره میپزیدن با دست خط گوه ای مانند و شگفت انگیز ترین داستان خدایان و انسان ها را (بعنوان الواح افرینش انسان )

کنکاش باستان شناسان در این منطقه باعث شد دید جدید تری روی متون سومری بین النهرینی باز بشه که موازی با داستان های کتاب مقدس در باره خلقت و طوفان نوح بوده است !

در ۱۸۷۶ جرج اسمیت از موزه بریتانیا که تکه های الواح شکسته شده ای را در کتابخانه سلطنتی نینوا (در عراق کنونیکه قبلا پایتخت اشوریان بوده ) پیدا شده بود کنار هم چید . داستان پیدایش کلدانی منتشر شد و بدون شک نشان داد داستان کتاب مقدس برای اولین بار قبل از اینکه اصلا دین و مذهبی بوجود بیاید در سومر تشریح شده بوده هزاران سال قبل از ادیان سه گانه .

در سال ۱۹۰۲ L.W.King هم از موزه بریتانیا کتاب الواح هفتگانه افرینش را پبدا کرده و متن کاملش را به بابلی باستانی منتشر نمود . هفت لوح گلی که متن طولانی و پر جزئیاتی را در خود داشتند .که تحت عنوان حماسه افرینش Enuma Elish شناخته شده اند، با رمز گشایی جملات شش لوح اول، آفرینش آسمان ها و زمین و هر آنچه روی آن هست از جمله انسان رو توصیف میکند ((توجه داشته باشید ۴ هزار سال قبل از اینکه دینی به وجود آید )) آن هم به موازات شش روز که در ادیان دیگر هم از آن سخن به میان آمده، ادیانی که ریشه فرازمینی دارند اما با افسانه های انسانی ادغام شدند . لوح هفتم اختصاص دارد به خدای متعالی فرازمینی، مردوک کسی که این کاردستی های حیرت انگیز از او بر آمده . به موازات هفتمین روز که خدا در آن استراحت می کند از آنچه که خود ساخته.

محققان امروزی می دانند که اسطوره ها در نسخه های بابلی و آشوری ترجمه متون سومری هستند . که حتی مورخ و محقق بزرگ ساموئل نواه کریمر در سال ۱۹۵۹ در کتابش به نام سومر آغاز می شود  به خوبی اشاره کرد .

برگرفته شده از محققان نظریه پردازان و مستند ما و فرازمینی ها

در متون سومری از خدایان آنوناکی صحبت شده که به زمین آمدند و رب النوع های سومری هم نام داشتند . گروهی از ۵۰ نفر از آن ها به رهبری E.A یا همان خدای آب ها به زمین آمدند کسی که بعدا در یونان باستان به پوزایدون معروف بود  .

در موقع فرودشان ایستگاه زمینی برای خود بپا کردند و آن را به زبان سومری اریدو ERIDU (خانه ای در دور دست ) نامیدند. آنگونه که در تبلت ها گفته شده برای یافتن طلا به زمین آمده بودند.

نیاز ضروری به طلا (برای باز سازی جو سیاره روبه زوالشان یعنی نیبیرو ) آنوناکی ها قصد ایجاد یک سپر محافظتی از پودر طلا  را داشتند (دقیق مشخص نیست که طلا چه اهمیتی داشته اما فلزی بسیار مهم و مفید بوده  مخصوصا استفاده از ذرات معلق طلا ) باز هم بنا به گفته این تبلت ها روند استخراجشان از سیاره ما بسیار کند بود و تصمیم گرفته شد گروه های بیشتری به زمین بیایند مخصوصا برای استخراج در جایی در جنوب شرقی افریقا (که جدیدا مکانی از کارگاه کشف طلا را یافتن که ۲۰۰ هزار سال قدمت داشته و بسیار به این موضوع نزدیکه ) این منطقه ابیزو نام داشت آنوناکی های بیشتری به زمین راه یافتند و به ششصد تن رسیدند گروهی دیگر به ناگ ایگی گی ها (آنان که مشاهده میکنند و می فهمند ) باقی مانده نیروهای هوابرد و خدمه هواپیماها و وسایل سریع و سیر پرنده و ایستگاه فضایی (تعداد همه آن ها طبق متون سومری ۳۰۰ نفر بود ).

طلاهای معادن ابیزو نیبیرو فرستاده شد، انلیل فرماندهی شهر های هفت گانه خدایان فرازمینی در eden یا همان عدن در کتاب مقدس را بدست آورد. انلیل مانند انکی یکی از آنوناکی ها بود. این اتفاقا مربوط به بیش  ۴۰۰ هزار سال پیش می باشد.

نیبیرو  مداری بیضوی ۳۶۰۰ ساله دارد و در هر نوبت با گذشتش به خاطر نزدیکی با زمین فجایعی به بار میبارد در سومری هر ۳۶۰۰ سال را یک sar یا همون شار در نظر دارند … پس در تبلت ها وقتی مثلا میگوید فلان خدا تا ۸ تا ۱۰ سال پادشاهی و اله بوده منظور هشت ضربدر ۳۶۰۰ یعنی حدود۲۸۸۰۰۰ سال !!! اینجاست که راز پنهانی جاودانگی خدایان باستانی آشکار می شود.

آنوناکی ها ۱۲۰ شار به سومری یا همان ۴۳۲۰۰۰ سال پیش به سال های زمینی قبل از طوفان نوح وارد زمین شدند (۴۳۲ هزار سال قبل از طوفان ۴۴۲۰۰۰ تا ۴۴۰۰۰۰ سال پیش ) چون طوفان تقریبا ۱۰ تا ۱۱ هزار سال پیش بوده

وقتی آنوناکی ها وارد زمین شده بودند شبه انسان ها وجود داشتند یا همان نئاندرتال ها . موجودی که امروز ما انسان می نامیم جدمان هموسپین ها بودند که در اثر فرگشت یا تکامل در حدود ۲۰۰ هزار سال پیش به وجود آمدند، البته یک شبه فرگشت یافتند چون اگر قرار بود روند طبیعی را طی کند ممکن بود میلیون ها سال طول بکشد و یا قبل از تکامل منقرض می شد !!بنا به دلایلی که در ادامه خواهیم گفت دست کاری ژنتیکی اولبن بار در همین نقطه شکل می گیرد .

افسانه هایی که ریشه اش برخوردی نزدیک با بیگانگان باستانی بوده ، نظریه پردازان به افسانه ای باستانی که روی الواح سفالی نگاشته شده اشاره می کنند .افسانه هایی که از افرینش انسان توسط بیگانگان باستانی از اسمان امده اند صحبت می کنند !!

در نینوای عراق سال ۱۸۴۹ گنجینه های مدفون متون تاریخی از متون میخی باستانی کشف شد .. که به تفضیل خلقت زمین ، انسان ها و زندگی خدایان را شرح می داد .در سال ۱۸۴۹ همانطور که در قبلا هم اشاره داشتیم استین هنری لیرد هیئتی باستان شناس به شهر نینوا فرستاد، شهری که در کتاب مقدس نیز از آن یاد شده !! در این کاوش او قصر “سناخریب ” رو کشف میکند یا همان پادشاه دوم آشور کسی که باز هم در کتاب مقدس مشهور است . این تیم باستان شناسی در آن سال ها آرشیو هایی بدست آوردند و مجموعا شامل ۲۰ تا ۳۰ هزاااااااااااااار لوح بوده ( نمونه ای از بزرگترین مجموعه لوح های باستانی سومری ) .

قبلا گفتیم بر روی هفت لوح، افسانه آفرینش بابلیان موجود است همان آفرینش زمین و آسمان ها و انسان و چیزایی که در متون مذهبی هم دیده می شود !!! اسم این هفت لوح انومالیش است .کتیبه هایی که از خدایی می گویند به نام مردوک که علامتش همون فروهر است . در واقع فروهر ریشه ای سومری دارد که علامت مخصوص خدای سومری مردوک است.

از خدای "کینگو " خون گرفته و آن را با خاک در می آمیزد و از آن نخستین انسان های زمین رو خلق می کند.

 این چیزی است که در لوح ها نوشته شده اما ممکن است استعاره به مسائل دیگری داشته باشد رمز گشایی کردن آن کار بسیار سختی میباشد

وقتی آنوناکی ها الگوی بشر رو خلق کردند به احتمال زیاد حدود ۲۰۰ تا۲۲۰ هزار سال پیش همراه با به وجود آمدن انسان های هوشمند یا همان هموسپین ها که حاصل دست کاری ژنتیکی آنوناکی ها بود . یک بار هم در ۶۰۰۰ سال پیش دست کاری ژنتیکی و اصلاح نژادی اتفاق افتاد که متون سومری نیز به آن اشاره دارند ( داستان بوجود آمدن آدم و حوا و …)

چیزی که نظریه پردازان بهش پی بردن و ابراز می کنند این است که کتاب مقدس برخی جزئیات خیلی مهم را جا انداخته است و داستان رو بسیار خلاصه نموده بنابراین لوحه های سومری که چند هزار سال قبل از ادیان به وجود آمده شرح جزئیات بیشتری را به ما می دهد.

به قول دانش پژوهان لوحه های هفت گانه معروف به انومالیش حقیقتا نمونه ای از یک افسانه خلقت باستانی است !! اما در نقطه مقابل نظریه پردازان بر این باورند ریشه هر افسانه ای حقیقی می باشد اما نه دقیقا طوری که بیان شده و تارو پود احساسی بهش داده شده بلکه فراتر از این است.

قبلا گفتیم آنوناکی لغتی است سومری که به معنی از بهشت آمده ها یا از آسمان نزول شدگان !! پس دانشی که از نینوا و سومر باستان برخاسته یک نگاه کلی از تمدنی اسن که از هیچ جای دیگه سرچشمه نگرفته چون مهد تمدن می باشد پس قطعا به گفته خودشان پدران اسمانی و آموزگارانی داشتند.

بسیاری از تبلت های باستانی کشف شده در نینوا عملا زندگی خدایان (فرازمینی های باستانی ) رو با ظرافت هر چه تمام تر به شکلی ادبی و احساسی نیز شرح دادند . آنوناکی ها را موجوداتی با گوشت و خون چیزی شبیه به خودمان توصیف می کنند.

(جمله ای از کتاب مقدس : انسان شبیه ما شده …. ) بر اسا نظریه پردازان افسانه انوماالیش نه تنها خدایان اسطوره ای را شرح میدهد بلکه موجودات بیگانه را که دارای دانشی فوق پیشرفته از لحاظ ژنتیک بودند توصیف می نماید.

دکتر ایونس می گوید :

آنوناکی ها اول به این موضوع تمرکز کردند که چگونه ممکن است کارگرانی مطیع خلق کنن ((دست کاری ژنتیکی کنند )) پس ژن هایی را از یک  انسان ماده گرفتن و پس از آزمایشاتی دریافتند که می توانند با ترکیب ژن ها با یکدیگر موجوداتی عالی خلق کنند در واقع چیزی که این لوحه ها به ما می گویند یک دست کاری ژنتیکی عظیم در ساختار بشر می باشد تعییر در دی ان ای بشر . مشخص است که چیزی اتفاق افتاده که ما یکدفعه از انسان های اولیه به صورت باور نکردنی، پیشرفته بوجود آمدیم اما  سوال این است که چگونه ؟ نظریه پردازان معتقدند هوشمندی اجداد ما  به دست بیگانگان باستانی با واسطه دستکاری عمدی در دی ان ای بوده است .

سال ۱۹۲۷ جنوب شرقی عراق در جریان کاوش های عمیق شهر باستانی “اور ” در بین النهرین باستان شناسی انگلیسی “ائونارد وولی” بقایای ملکه پوآبی را کشف میکند . طبق گزارشات ملکه را با جمجمه ای دراز و غیر عادی یافتند که شباهت زیادی به برخی فراعنه مصر و برخی مومیایی های یافت شده در پرو داشت برای بسیاری از نظریه پردازان فضانوردان باستانی جمجمه این ملکه شواهد بیشتری را از منشا فرازمینی بشر ارائه می دهد .

index22

تشریح ملکه خیلی غیر عادی بود سری بزرگ داشت او یک انسان عادی نبوده احتمالا آنوناکی هم نبوده ! می توانسته دورگه بوده باشد تلاشی به هر شکل به راه افتاد تا اسخوان ها رو از لحاظ ژنتیکی بررسی کند. خصوصیاتی وجود داشت که اشاره به ژن های آنوناکی ها داشت !

بفرض آنوناکی ها همچین ظاهری دارند با جمجمه هایی بسیار کشیده که قسمت فوقانیش مخروطیه پس طبعا باید در نظر بگیریم او یک آنوناکی اصلیه یا عملا یک دورگه انسان-آنوناکی می باشد.

چیزی که در مورد این ملکه جالب است این است که از لحاظ مقام بسیار عالی رتبه بوده یعنی او خیلی به آنوناکی ها نزدیک بوده ( در لوح ها اشاره شده که آنوناکی ها بین انسان های معمولی و خودشان واسطه ها  و پیامبر ها یا …  داشتند ))

این نکته رو اظافه می کنم که وقتی آنوناکی ها در ۴۴۰۰۰ سال پیش فرود آمدند انسانی وجود نداشت و شبه انسان ها موجود بودند همان نئاندرتال ها به گفته الواح تا ۴۰ شار یا همان Sar .  طبق الواح وقتی آن ها در این مدت مشغول استخراج طلا از روی زمین بودند اختلافات و شورش هایی بینشان شکل میگیرد در متنی به زبان اکدی به نام Atra Hasis  به این شورش اشاره دارد و کامل توصیف داده شده.

انلیل En Lil (یکی از آنوناکی های معروف که معنی اسمش یعنی خدای کوهستان ها و زمین که در کتاب مقدس از اون به عنوان ال شدای نام برده شده )) خواستار انضباط در گروه می شود .

شواهدی رو در سومر روی تبلت ها و دیواره نوشته های تمدن سومری داریم در کارهای هنری در متون سری خطوط میخی آن ها این اطلاعات خیلی مهم رو از زمان های خیلی دور تا حالا حفظ کردند .ما باید با نگاه کردن به این ها به خود بیاییم و دست از فکر کردن به اینکه آن ها افسانه هستند دست برداریم .

با توجه به روایات ثبت شده میخی در مور سومریان باستانی آنوناکی ها خیلی استثنایی توصیف شده اند. سن و سال آن ها خیلی فراتر از سنی میرفت که یک انسان می توانست داشته باشد. بعدش آن ها ناگهان نا پدید شدند و کلا فراموش می شوند یا به طریقی نشانه های آن ها جز شواهدی که فعلا داریم از بین میرود و یه علامت سوال رو باقی گذاشته.

آیا ممکنه تصاویر و نوشته های باستانی در تاریخ جهان در تمام نقاط دنیا دال بر موجودیت آنوناکی ها و موجوداتی که از دنیای دیگر و سیارات دیگر آمده باشند هست ؟ اگر جواب رو مثبت در نظر بگیریم با توجه به این همه شهودی که داریم پس چرا شواهد محکم تر و بهتری از آن ها برای اثبات نیست ؟ چرا شواهد ناچیزی برای این ادعا در اختیار داریم ؟چرا آن ها فراموش شدند ؟

تئوریسین ها معتقدند جواب سوال مربوط می شود به دوران طوفان نوح

در سال ۱۹۳۱ در شوروپاک شهری در جنوب مرکزی عراق حین حفاری این شهر باستانی سومری . باستان شناسان آنچه را یافتند که معتقدند شواهدی بر جا مانده از آمدن سیل در حدود ۳۰۰۰ سال قبل از مسیح است. طبق گزارشات متون باستانی “نامه پادشاهان”  سومری “ پادشاه “زیوسدرا ” یا همان نوح آخرین حاکم پیش از یک سیل عظیم بر روی زمین بوده !!!

باستان شناسان در شهر شوروپاک رسوباتی رو کشف کردند که نشون میدهد یک سیل عظیم در ۵۰۰۰ سال پیش رخ داده است. این یک رابطه است که نشان می دهد به احتمال قوی داستان سیل کتاب مقدس درست باشد و راهی است که می توانیم ثابت کنیم که می تواند درست باشد در این متون سومری نوشته شده تنها بازمانده از سیل زیوسدرا هستش یا همان نوح .

داستان نوح و سیل ، داستان خلقت و همچنین آفرینش انسان و… برمی گردد به سومر باستان و ریشه ادیان کپی برداری شده از این متون سومری است . روایات کتب مقدس تا حدودی از روی روایات بین اانهرینی گرفته شده است . انلیل فرزند نامشروع پادشاه نیبیرو (آنو) سیاره آنوناکی ها بود از زاد و ولد انسان های جهش یافته و آفزایش جمعیت خیلی نگران و ناراحت بود این مسائل در کتیبه ها بدقت و مفصل در موردش صحبت شده در اینجا خلاصه مطلب را آورده ایم .

انکی هم که به معنی خدای دریاها بوده و یکی از مسوولین روی زمین، علاوه بر انلیل بوده که باعث این افزایش جمعیت بود، پس اختلافاتی بین این دو همیشه چه بر سر قدرت چه بر سر این موضوع ادامه داشته تا جایی که انلیل تصمیم می گیرد که نژاد بشری را  نابود کندو این کار را با همان سیستم طوفان که ما می شناسیم  اما داستانش چیزی نیست که در کتب مذهبی آورده شده !در این داستان در کتیبه آمده انکی طرف انسان رو می گیرد و نقش نجات دهنده را بازی می کند.

طبق الواح سومری انکی به زیوسدرا (نوح) توصیه و دستور می دهد کشتی بسازد (خیلی ها اعتقاد دارند زیر دریایی بوده البته باورش برای همه سخت است ) باز هم تکرار میکنم این داستان ها زمانی سروده و مکتوب شده که هیچ دینی وجود نداشته.

در شهر باستانی “اور ” در عراق و دیگر شهرهای باستانی در عراق شواهدی دال بر یک سیل بزرگ را داریم. ما در افسانه های زیاد در تمام دنیا از یک سیل بزرگ حرف می زنند. سیلی که از سوی خدایان فرازمینی نازل شده !!

مطالب مرتبط

۸۸ دیدگاه‌

 1. محمد مهدی گفت:

  بابا اون یارو که روی صندلی نشسته همون نمرود خودمون نیست؟

 2. سید محمد گفت:

  سلام مدیر محترم بنده بارها برای نوشتن نظرم سعی کردم ولی موفق نمیشم چون بعد از ۲ دقیقه نوشتم پاک میشه و ناتمام و نیمه کاره میمونه و باید دوباره تایپ کنم راهنمایی بفرمایید

 3. امید گفت:

  《روزی که خدا همه ی مردم را به عرصه ی محشر جمع آورد آنگاه به فرشتگان گوید آیا این گروه اند که شما را معبود خود گرفتند (فرشتگان زبان به تسبیح خدا گشوده و) گویند بارالهی تو از هر شرک ونقصی پاک ومنزهی تو خدا و یاور مایی نه ایشان، اینان جن وشیاطین را می پرستیدند و اکثرشان گرویده به آنها بودند》****آیه ی ۴۰ و ۴۱ سوره سبا***

 4. امید گفت:

  توجه*توجه*توجه*
  لطفا این مطلب را تا آخر مطالعه کنین
  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز: تمای مطالبی که تحت عنوان فرازمینی ها و موجودات فضایی و خدایان مطرح می شود نام موجودیست مخلوق به نام جن یا همان شیطان که در ادوار مختلف تاریخ سعی در گمراه کردن نوع بشر داشته وبا عناوین مختلف در زمانهای مختلف خود را به شکل خدایان با چهره هایی برافروخته همچون آتش و با آمدن از آسمان به عنوان خدا و در زمان ما خود را به شکل موجوداتی با کله های بزرگ وچشمانی بزرگ به عنوان موجودات فضایی نمایان ساخته و هدف آنها اینست که انسان را گمراه کرده و به پرستش خود وادار کرده و به گمراهی بکشاند و کلیه ی مطالبی که تحت این عناوین مطرح میشود به جهت منحرف کردن فکر شما در مورد چگونگی خلقت توسط خداوند یکتا و امور آفرینش کل هستی بوده اسامی مانند انوک . مردوک . مردوخ .انوخ . نام جن هایی هستند که در زمان های کهن انسان ها را به تباهی کشیده و از آنها بت هایی درست شد و مردم ناآگاه انها را پرستیدند. لات و هبل و عزی نیز نام اجنه هستند که در زمان حضرت محمد توسط مردم ناآگاه و فریب خورده پرستیده میشدند شما تصور میکنین که مردم زمان کهن نادان بوده که سنگ را بپرستند این ها اجنه بودند که آنهار را مجبور میکردند که مجسمه هایی را تحت عنوان خدایان برای یادبود انها درست کرده و افرادی از پیروان و مردم که قادر به دیدن انها نبودند این بت هارا تعظیم و تجلیل کنند و البته این شیاطین دستشان از لحاظ برآوردن بعضی از حوائج مردم باز است و علم زیادی هم دارند چون قدمتشان از ما بالاتر است و کارهای خارق العاده می کردند و مردم را مجذوب خود می ساختند ولی این کارها را برای آن می کردند که آنها را از مسیر اصلی که پرستش ذات یگانه ی خداوند است منحرف کرده و در آخر کار زندگی آنها را تباه کنند و در زمان ما آنها خود را تحت عنوان فرازمینی و موجودات فضایی به ما معرفی میکنند. چون این موضوع برای ما جذاب است و دیگر نمیتوانند مانند زمان های قدیم خود را به عنوان خدایان معرفی کنند چون به دلیل ضعف اعتقادی کسی توجه نمیکند و این موضوع توسط پیروان شیطان یا همان دجال یا فراماسونر و یا شیطان پرستان رواج داده میشود و ان را به زمان قدیم که همان خدایان (شیاطین یا ارواح) متصل کنند تا شما را گمراه کرده که به ذات یگانه خداوند که خالق همه چیز هست شک کرده و برای او شریک قرار دهید در صورتی که این موجودات در خلقت نظام هستی هیچ نقشی نداشته و خود وتمامی اعضای وجودشان اتم به اتم مخلوق خداوند یکتاست. تمامی این اسامی که در بالا آمد رمال ها و فالگیران و کسانیکه با اجنه در ارتباط هستند می دانند از آنها جهت انجام جادوهای خود استفاده میکنند. چنانچه شما همانطور که در کامنت ها میدیدم مانند برخی از دوستان دنبال کتابهایی چون کتاب ممنوعه را بگیریدو به دنبال مراسم ظاهر کردن خدایان (جن) بیوفتین و چنانچه شما به دنبال این مطالب بروید آنها به مقصود خود رسیده و شما “””دری را به سوی آنها باز میکنین که دیگر شما آن در را نخواهید بست””” بلکه انها (جن یا تحت عنوان ارواح یا خدایان ) پس از رساندن آزارهای فروان مانند مولف کتاب ممنوعه که تکه تکه شد در را خواهند بست مثل این که شما در قفس شیر وحشی را باز کنید و وارد قفس شوید و بخواهیدشیر وحشی را کنترل کنین هرگز نخواهید توانست و درآخر تباه خواهید شد.

  • محمد دالوند خرم اباد گفت:

   خدا خیرت بده به حق علی واقعآ حرفت منطقیه وبر اساس علم و سند حرفتو زدی خدا خیرت بده من مدتی بود تو این موضوع قرق بودم همش فکر میکردم که ببینم من کی هستم از کجا اومدم ولی الان با پاسخ های منتقی شما دیگه هیچ دقدقه ای ندارم .ممنون بابت راهنماییتون هزار بار ممنون وتشکر خدا خیرت بده خدا سلامتی به خودت و خانواده محترمتون بده خدا نگهدارت باشه از صمیم قلب ارتون تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه سالم وتندرست باشی.در اخر میگم علی نگهدارتون باشه.یاحق

   • امید گفت:

    با عرض سلام مجدد خدمت دوستانم عزیزم وهمچنین دوست محترمم آقای محمد دالوند که بنده کمترین رو مورد تفقد قرار دادنددوآرزوی سلامتی وتندرستی رو برای ایشان دارم وامید وارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشند بنده صحبتهای خیلی زیادی رو در این باب داشتم ولی سعی کردم که مختصر ترین مطلب رو که باز هم زیاد شد خدمت دوستان ارائه بدهم ولی دوست دارم یک مطلب رو هم جهت تکمیل مطلب بالا عرض کنم واینکه تعدادی زیادی از این الواح باستانی رو همان کاهنان معابد خدایان یاهمان خادمان شیاطین(( خدایان)و اجنه نوشته و این مطالب مربوط به انجام طلسم و امور جادوگری بوده و هیچ وتاکید میکنم هیچ امری از رموز هستی و کشف حقایقی در مورد چگونگی خلقت را برملا نمیکند وفقط به درد همان خادمان شیطان در هر عصر وزمانی میخورد و فقط آنها هستند که دنبال پیدا کردن و رمز گشایی از این لوح ها هستند تا خود و دیگران را گمراه کنند مطالبی که گاهن توسط این موجودات(جن) در مورد خلقت مطرح میشود فقط به دلیل آگاهی بالایی که نسب به امور عالم دارند مطرح میشود وبه پیروانشان گفته میشود کارهایی که خداوند یکتا در آفرینش هر موجودی کرده را به دروغ به خود نسبت میدهند بله کار شیطان گمراه کردن انسان است وبه عزت وجلال خداوند قسم یاد کرده که به هر طریقی شده انسان را از توجه به ذات یگانه خداوند منحرف کرده ومانند خود که گمراه شد به گمراهی بکشاند

  • امید گفت:

   《روزی که خدا همه ی مردم را به عرصه ی محشر جمع آورد آنگاه به فرشتگان گوید آیا این گروه اند که شما را معبود خود گرفتند (فرشتگان زبان به تسبیح خدا گشوده و) گویند بارالهی تو از هر شرک ونقصی پاک ومنزهی تو خدا و یاور مایی نه ایشان، اینان جن وشیاطین را می پرستیدند و اکثرشان گرویده به آنها بودند》****آیه ی ۴۰ و ۴۱ سوره سبا***

  • ذهن برتر گفت:

   در سایتی دیگر و مطالب مربوط به فرازمینی ها همین نظرو کپی پِست کردی! هدفتون آگاه کردن مردم است؟ کسی منکر خالق یکتا نیست اما مطمئنا موجودات دیگرم وجود دارند

  • محمدی گفت:

   برادر بزرگوار اولا خداوند به هرکاری تواناست پس اگر موجودی مثل اجنه یا شیطان درصدد اغفال وگول زدن انسان باشد طبیعتا توسط خداوند نابود میشود نتیجه اینکه شیطانی وجود ندارد وآن ساخته ذهن من وتوست ثانیا کشف آثارباستانی کمک شایانی به پیشرفت بشر داشته ودر ضمن بشر قبلی قادر به ساخت بناهایی مثل اهرام مصربا امکانات آن زمان نداشته با این حساب احتمال دخالت فرازمینیها درکره زمین بوده وآثارآمدنشان هم در چندین منطقه از زمین قابل لمس هست مثل سایت موشک یا هواپیما درپرو وامثالهم.واما قضیه بعدی اینکه گیتی آنقدر گسترده هست که شاید هنوز بعضی ستاره گان نورشان بعد از تشکیل به زمین نرسیده پس دنیا بااین وسعت که میتواند میلیاردها کره مثل زمین داشته باشدازکجا معلوم که موجودات دیگری در کرات دیگر نباشد پس با قاطعیت قضاوت نکنیم

  • Piroz parsa گفت:

   کاملن با حرف و عقیده شما موافقم و این اسامی مثل انو، انلیل، مردوک، آنکی، الله، یهوه و… همان جن هایی هستن که به این صورت در گذشته های نیاکان ما ورود کرده و از راه حقیقت منحرفشان کنند.

 5. حامد گفت:

  با سلام خدمت همه دوستان
  میخواستم چند تا موضوع رو راجب این مسائل که همگی صحبت کردید بگم بنده به شخصه نه متخصص هستم و نه ادعایی داریم اما این نظر شخصی بنده از روی عقل و درکی هست که از مسائل مختلف می گیرم

 6. Bayeneh گفت:

  پریسا خانم ببخشید

 7. جوان گفت:

  حالا که دقت میکنم نه پارسا هست نه پارسیا بلکه پریسا هست با عرض پوزش خانم پریسا

 8. Parisa گفت:

  سلام دوستان کسی هست که به من بگه کتاب نکرونومیکون را از کجا میشه گرفت ؟ و اصلا درباره ق چی هست ؟
  ممنونم اگر کسی خوند راهنمایی کنه

  • جوان گفت:

   درود
   جناب پارسا کتاب نکرومیکرون که معنای فارسی آن میشود کتاب رستاخیز مردگان ترجمه یونانی ان است و نام عربی ان العضیف است که به معنای زمزمه های شبانه است گفته شده کتابی کفر امیز و شیطانی است. نویسنده آن مردی عرب با نام عبدل ال حضرت بوده که او را عرب دیوانه میخواندند. کتاب در سال ۶۹۹ قبل میلاد نوشته شده و ۶ هزار سال قدمت دارد پیش از اتمام کتاب جسد ال حضرت که بطرز فجیعی پاره پاره شده بود پیدا شد علت مرگ وی هرگز کشف نشد ۶۰۰ سال پیش کتاب بدست راهبی یونانی میرسد وی در نوشته هایش گفته است پس از مطالعه کتاب بلافاصله آن را سوزاندم زیرا در این کتاب حقایقی مطرح میشود که هنوز هیچکس برایش آماده نیست……در بخش های از کتاب تاکید گردیده از انجام طلسمات آن بشدت پرهیز شود زیرا پایان شومی برای کسی که طلسمات را انجام دهد خواهد بود کتاب اصلی نسخه فارسی هم دارد. فکر میکنم ۱۸ جلد باشد نسخه های PDF آن را دارم که میتوانید با ای دی تلگرام من تماس بگیرید برایتان ارسال خواهم کرد. @javvan

 9. عرشیا عادلی گفت:

  فرضیه ی جالبی بود و ممکن،این فرضیه اگر حقیقت داشته باشه به خوبی نشون میده که ادیان یک سری چیز های ساخته شده و برداشت یک انسان از این پدیده هاست،و همچنین مشکال فرضیه ی فرگشت داروین رو هم در خصوص تکامل انسان نئاندرتال و همو ساپینس و همو نئاندرتال ساپینس رو به خوبی توضیح میده⁦👌🏼👽و همچنین داره به خوبی میگه که خداوند هستی یکتاست⁦👁️⁩و ما توان درکش رو نداریم و اون با چیزی که در ادیان گفته شده کاملاً متفاوته

 10. ابراهیم گفت:

  با سلام . من تو سایتا و وبلاگای زیادی دنبال این موضوع ، منظورم تمدن سومری هاست گشتم ولی مطلبی که شما گذاشتن مفصل تر بود . اگرچه که وجود فضایی ها در ازمنه قدیم فعلا در حد نظریه پردازی هست و شبه علم دسته بندی میشه. یکی دوتا سوال دارم . اول اینکه تو کتاب گمشده انکی زکریا سیتچین اومده که اونا رو زمین اتمی زدن. وقتی موجوداتی بتونن جنگ اتمی راه بندازن و سفرای بین سیاره ای بکنن و دست به مهندسی ژنتیک بزنن طوفان راه بندازن چرا نمی تونستن طلا درست کنن حالا با شیمی یا بمباران اتمی فلزی مثل مس .درضمن ظاهرا اونا مخلوقات خدای یکتا بودن که زیاد میانه خوبی ام با خدا نداشتن ( طبق مندرجات کتاب گمشده انکی ) البته کسایی هم زکریا سیتچین رو چون که یهودی بوده و اغلب تاییدیه نهایی حرفاشو از تورات می گرفته چندان باور ندارن. و اونو متهم می کنن که عضو فراماسونری هست و قدری پیاز داغ قضیه رو زیاد کرده . درکل هیچکدام از این حرفا تایید مراجع علمی دنیارو ندارن. با احترام و امتنان

  • ال ای گفت:

   تمدن اگارتا مال الف هاس که انسانهایی هستن که قبل از ما به وجود اومدن اونهام انسانن ولی بعد از افریده شدن ما نیاکانمون اونهارو مسخره میکردن و اونها رفتن به نقاطی دور از دست رس ولی زیر زمین نیستند و نقاطی از مین هستن که خیلی گود هست.

 11. علیرضا گفت:

  بسیار عالی و زیبا.لذت بردم.من هم با شما موافقم و معتقدم که همه ما باید بدنبال کشف و رمز گشایی از الواحه سومری باشیم چون کل رمز و راز خلقت درون اوناست.بدون شک

 12. ali گفت:

  پسر عجب چرت و پرتایی و با چه دقتی اسامی کسایی که رفتن تو اتاق پزشکی و چه حرفایی بینشون رد و بدل شد و … انگار یه نفر با دوربین کل وقایع رو فیلم گرفته و کاملن مستند نگه داشته و اینجا از روی فیلم پیاده شده😂😂😂😂😂

 13. امیر گفت:

  با سلام با تشکر از نویسنده متن، یک اشتباه در متن هست که لازم دونستم اشاره کنم. جایی اشاره شده طوفان نوح ۱۰ الی ۱۱ هزار شال پیش است یعنی بعد از اخرین یخبندان بزرگ. در جای دیگه اشاره شده طوفان ۳ هزار قبل از میلاد هست. دلیل این اختلاف روشن نیست. الیته عدد دوم درست تره ظاهرا.

  نکته دیگه این هست که این دوستان انوناکی با فرض وجود داشتنشون ظاهرا تنها در خاور میانه و افریقا فعالیت داشتن. ایراد ادیان سه گانه هم همینه فقط همه انسانها رو به اسیا و افریقا و اروپا محدود می کنه بیشتر هم خاور میانه. انگار نه انگار امریکا و استرالیا هم وجود دارن!!! شواهد باستان شناسی و ژنتیک نشون میده که منشا همه انسانهای مدرن امروزی در افریقا هست. اگر فرض کنیم انوناکیها بر طبق گفته متن بالا انسانهای باستانی رو دست کاری کردن و این کار رو در افریقا کرده باشن اونهم حدود ۲۰۰ هزار سال پیش اونوقت ممکنه درست باشه.
  اما یه مساله اینجا هست اون انسان باستانی که اونجاها می چرخیده واسه خودس تو افریقا هوموارکتوس بوده (یا مدل تکامل یافته ترش به نام انسان هایدلبرگ) نه نئاندرتال. چون نئاندرتال فقط تو غرب آسیا و اروپا وجود داشته و پاش به آفریقا هم نرسیده. این هم یک ایراد دیگه تو متن بالاست. به نظر من بومیان امریکا (حداقل ۱۵ هزارسال) و استرالیا (۶۰ هزار سال) از نسل ادم یا هوا نیستن چون قدمتشون بیشتر از ادم و حواست.
  من هم با تکامل سریع و عجیب انسان مشکل دارم اما این نظریه انوناکی و تولید بشر با یافته های باستان شناسی جور در نمیاد

  طبق پذیرفته ترین یاقته های باستان شناسی، انسان ریختها در شرق و جنوب آفریقا تکامل یافتن و از دو میلیون سال پیش در چند مرحله به بیرون افریقا مهاجرت کردن. انسان مدرن هم ۲۰۰ هزار سال پیش اونجا ظاهر شده و مهاجرت کرده اما انسان کروماگنون ۴۰۰۰۰ سال پیش به اروپا رسیده.

  شاید انوناکیها در حدود ۴۵۰ هزار سال پیش در بین انهرین با نئاندرتال مواجه شده باشه و یا در ۲۰۰ هزار سال پیش با انسان مدرن اولیه در افریقا مواجه شدن
  اخرین نکته هم اینه که به غیر از سومریها همه بومیان قدیم در نقاط مختلف دنیا از اسیا تا امریکا و استرالیا معتقدن خدایانشون از اسمان اومده بودن
  ایا در همه جا این خدایان انوناکی بودن یا تمدنهای فضایی دیگه های هم به زمین اومده بودن؟

 14. سمیرا گفت:

  من کاملا با این نظریه موافقم و میتونم با قوانین فیزیک و ریاضی اثباتش کنم حقیقت محض است ولی ما خوابمون برده

 15. علیرضا گفت:

  نه قرآن و خدا واقیه نه این که اونا ما رو خلق کردن همه دروغه ولی شاید آنوناکی ها وجود داشته باشن . فقط منطق تو این دنیا حکم میکنه . دین هم چرت و پرتی بیش نیس.

 16. یه کاربر گفت:

  حوصله خوندن متن رو نداشتم ولی با خوندن نظرات فهمیدم ماجرای متن چیه. اولا این موضوع رو یه شخصی به اسم الیستر کرولی که یک شیطان پرسته مطرح کرد که فضایی ها همان خدایان باستان و خدای واقعی انسان ها هستن. دوما فضایی که میتونه یک موجود هوشمند زنده رو درست کنه، چجوریه که عرضه نداره که بره طلا استخراج کنه؟ بیشتر شبیه فیلم بیگانگان و گاوچران هاست. سوما قبل از انسان، هزاران موجود با شباهت ظاهری به انسان وجود داشتند که در اسلام هم تایید شده. حتی بعضی هاشون توسط خود انسان ها منقرض شدند

  • ... گفت:

   لطفا اعتقادات خودتو کا مثل مسواکه توی دهن بقیه نکن اینا همه اش یک امکانه و واقعا اگر کمی بهش فکر کحی میتونی بفهمی که با عقل جور در میاد

 17. سیدحسنی۳نیک گفت:

  اذا الکواکب انتثرت= انشار، آیه ۲ سوره انفطار
  انا اعطیناک الکوثر= کیشار، آیه اول سوره کوثر

 18. سیدحسنی۳نیک گفت:

  مردوک همان حوروس، آمون، اودین و… دجال است
  آنو، اورانوس. انلیل، زحل. انکی، مشتری و… مردوک، عطارد است
  به ربط رویای مرکبای حزقیال ع با فرزندان حوروس در مصر باستان بیشتر بیندیشیم. آدم و حوا ع به زمین رانده شدند زمینی که حاکمانش آنوناکی با دستیارانی از جن یا ایگی گی ها بودند ستاره آنها به نام کوکب دری یا خایوس یا الله پدید آورنده منظومه شمسی است یعنی شکل گیری منظومه شمسی از انفجار آن و تبدیل آن به کریستال یعنی عاقبت خورشید به شکل کوتوله سفید خلاصه این علوم بر روی زمین میشود جمع آوری کریستال یا درنجف محلی که اولین جهان موازی از ۳۱۶ تای آن با زمین در تماس است جاییکه آدم ع اولین سجده را کرد ۷ نقطه از زمین ۳۱۶ عالم موازی دارد و علت ۷ مثلث و مربع قانون تورس وکتور است مثلث از قطب شمال زحل و مربع از قطب شمال مشتری

 19. حمید گفت:

  سلام دوستان،ذهن من فرضیه‌های زیادی در سر دارم،وحتی گفتن یکیشم برایم مشکل هست،بیاییدمذهب وانچه تاکنون راجب خدا شنیده‌اید راکنار بگذارید،انوقت درموردهرچیزی که می‌بینید برایتان سوال مطرح می‌شود،باتحقیق درموردهرسوال میتونید بدون غرض‌ورزی به یکسری جوابها برسید،برای نمونه چطوری فهمیدید زمین گرده ،ایا خودتون دیدید،یابه شما گفته شده ،چطورفهمیدید خورشیددرمرکزمنظومه خورشیدی ماهست،حالا این دو نمونه سوالات میتونیم تحقیق کنیم ولیکن بازهم صددرصد نمی‌تونیم با چشمان خودمان ببینیم،هزارسال پیش در مورد همین دوسوال ساده چند نظریه می‌تونستیم بدیم،وچه تنبیهاتی داشتیم،مثل گالیور،
  در مورد خدا وپیامبرانش وادیانی که هنوز پرستنده دارند میتونم بگم ماهم مثل آدمهای هزارسال پیش هستیم ،اگر آنها بت پرست بودند ما هم اکنون بت پرستیم ،چه تغییری بین انسانهای الان وهزار سال پیش هست،پرستش وپرستیدن کاریست حیوانی،وحالاحالاها طول می‌کشه تا از این نقص ردبشیم وبه تکامل برسیم،تمامی حم وغم ما چیه؟درکل عمری که میگیرید چیکار میکنید؟جزاینه که پول در بیارید تا مشکلاتتونو حل کنید واوناییهم که پول دارن دنبال بیشترکردنش هستن ،کی دنبال حقیقت،چرا به دنبال حقیقت نمیشه رفت،ایانیرویی وجود داره که نمی‌خواد ما انسانها آزاد شیم،نمیخوام ذهنتون مشوش بشه ،ولیکن همین الان میتونیم انرژی رایگان به مقدار زیاد داشته باشیم و دیگه گرسنه ای نمونه ،چرا رازها ،بوجود میان،چطور به یه حیوان میشه حالی کرد که لباس تنش نیست،حیوان دنبال شکار،تاشکمشوسیر کنه،علف خواراشم دنبال اینکه خورده نشن ،شده قضیه ما انسانها پولوبرای چی بدست میاریم بدست آوردیم حالا مواظبیم ازمون نزنن،چطورشددرختچه آتش گرفته فقط با ابراهیم سخن گفت،ابراهیم چی داشت که بقیه ندارن،ژنش فرق میکرد،کل درختچه سخنگو دروغی بیش نبوده؟وردی بلد بوده؟ازکجامیشه به حقیقت پی برد؟تکامل فقط در فکر کردن جلو می‌ره واونم اینه که هرچی رووقت صرف کنی،ایازمان اونقدر داریم که به تکامل یا حتی تو راهشم بیفتیم داشته باشیم؟ ahamidghaforeyz53@gmail.com

 20. amin گفت:

  من وقتی به نوشته های شما کمی فکر میکنم، متوجه این میشم که بیشتری از شما شبیه مینیون ها هستید(همان موجودات زرد رنگ و اکوری پکوری) شما دنبال رئیس هستید،مثل اونا!
  چرا همتون به دنبال این هستید که خدا رو اثبات کنید یا نقض کنید اصلا؟ چه نیازی به خدا هستش الان؟ اگه خدا واقعا میخواست که پرستش بشه یا اعلام وجود کنه خودش رو به همه موجوداتش نشان میداد.
  تا که از اندیشه رویا شد پدید ، آن زمان انسان خدا را آفرید.

 21. Hiwa گفت:

  سپاس از متن عالی و پربار در خصوص انکی و فرازمینینیا..منم معتقدم به وجود انها…دوستان بعضی توحه نکردند که در متن گفته شده که خدای خالق وجود داره…در بخصی که یکی از دوستان نقل هایی از امامان اسلام اوردند خب جای سوال بزرگ داره که اگر حضرت علی گفته به سوال کننده تو پایین ترین طبقه جایگاهی..پس موجودیت انسان فعلی باز میره زیر سوال که ما اون که افریدگار درست کرد بطور خالص نیستیم…و یک سوال بزرگتر…چرا خداوندی که انسانهایی به نام ادم و حوا افرید را حذر داد که نزدیک درخت ممندعه نشن؟ چرا با خوردن میوه و یا هر چیزی که اسمشه بشر چشماش باز میشه؟چرا خوردنش باعث اخراجش میشه؟این کدام خدابود که از یک اشتباه نمیگذره؟خدایی که مهربانه؟..در زمانی که هیچ دینی که وجود نداشته خالق بوده..ولی کلامی از خالق نیست…حتی در قران گاهی میفرماید من..گاهی ما…اگر ما محاسبه کنیم که خالق واحد نیست اونوقت….پس کتب دینی هم ساخته انوناکیهاست…و شاید در بین انها نیز تعلق خاطر و اشتراک با نژادپست زمینی منجر به این همه داستان شده ..شاید روزی نور باما سخن براند اما باز هم با واسطه و نمی فهمم چرا خدا که تنهایی بشرات خلق کرده با واسطه با بشر حرف زده همیشه…حنی انوناکیها

 22. Hiwa گفت:

  نکرونومیکون…..احضار کردن طبق دستوراتش هست در داخلرکتاب. اقدام کنید طبق همون دستورلت کتاب

 23. Mahdi گفت:

  مشخصه زحمت زیادی جهت جمع‌آوری این مطلب کشیده شده اما متاسفانه بدون ذکر منبع فقط می‌توان از آن برداشت یک داستان من‌درآوردی نمود. یعنی با ذکر چند گزاره درست، بیشمار گزاره نادرست را نیز بخورد خوانندگان داد. لطفا منابع تک تک گزاره‌ها را ذکر فرمایید. با تشکر

   • مینو گفت:

    همه اعتقادات و افکار که توی ذهنمون کردن رو بریزیم بیرون و به خداوند به عنوان جسم خارجی که به مانظم میده و کنترلمون میکنه نگاه نکنید خداوند منشا همه دنیاس همیشه بوده و هست و همونطوری که میدونید انرژی هیچ وقت ازبین نمیره خداوند و تمام موجودات و کائنات از انرژی هستن و خودما انسانها هم همینطور، پس ماسراسر انرژی هستیم و دریک کلام خداییم، همه داستانهای بالایی به فرض که درست باشن هیچ تداخلی توی مسیر زندگی انسان وارد نمیکنه، انسان مثل بخاطر قدرت تخیل و تفکرش میتونه به تمام دنیا برسه و‌همه چیز رو از آن خودش کنه البته اگر قوانین جهان رو بتونه درک کنه و همسو با قوانین جهان جلو بره ،ما با نیروی درون بسیار قوی که داریم میتونیم به همه چیز دست پیدا کنیم ، انسان موجودی فوق العاده باهوش و باقدرته

  • مدیر گفت:

   دوست عزیز در اول مطلب نوشته شده که این ادعاها بر اساس متون و الواح سومری است که با خط میخی نوشته شده اند و غالبا توسط مرحوم زکریا سیچن نوشته شده اند . از کتاب سیاره دوازدهم هم که توسط ایشان نوشته شده است استفاده شده .

   • کوروش گفت:

    درودبرمدیر..دوست من بنده بخشی ازکتاب نکرونومیکوون رایافته ام درقسمت ۵۰خدایی که معرفی کردندمیخواستم اطلاعات ودانشی درمورد نحوه احضارات ومسایل پیرامونش بدانم لطفا راهنماییم کنید

   • محمد گفت:

    باتشکراز مدیرعزیز

 24. مهشید گفت:

  هنگم 😐 چجوری بیشتر درمورد این مطلب بدونم 😐

 25. سمیرا گفت:

  خیلیییی جامع و کامل و عالی بود ممنون ❤?

 26. Amin گفت:

  ممنون از متن قویتون من کلا به فضانوردان باستان علاقه دارم چن ساله راجبشون تحقیق میکنم به بیشتر واقیعت ها در موردشون رسیدم به انوناکی هام خیلی علاقه دارم عین فرستادگان خدا بودن ولی در مورد صفت های خشن و وحشیانه که دادین شامل همه نمیشه چون اولا ادمو به راه راستی اوردن واسشون کتاب ادب نوشتن همین که انسان رو ۵۰۰ هزار سال جلو انداختن از نظر تکامل خودش قابل ستایشه انکی پسر انو هم که در پایان جان همه انسانها رو نجات میده با استفاده از نوح زیوسدرا پس انوناکی ها نمی توانند ادم بد این سفر باشند. در ضمن این جریانات هیچ توهینی به دین نمیکنه لطفا به اعتقاد خود مصلت باشید اگر هم دین حاشیه ساز شه این مهمه که خدای متعال سره جاش هست و هیچی خدارو سوال برانگیز نمیکنه فضانوردان باستان خدا پرست بودن همینطور که دوستان وب در متون گفتن اتفاقات گفته شده قبل از اختراع دین بوده است من عاشق این موضوعم

 27. کوروش گفت:

  عالیه این مقاله فرضیه جالبی ارائه میده من خوانندگان عزیز رو ارجاع میدم به خواندن کتاب افسانه (گلگمیش) در واقع خیلی از مطالب این مقاله ازون کتاب استخراج شده و البته الواح گلی
  شما با خواندن این کتاب پنج هزار ساله تعحب خواهید کرد وقتی ریشه خیلی از باورهاتونو در مورد افرینش و خلقت و نوح و طوفان و غیره رو در پنج هزار سال پیش ببینید

 28. یکتا گفت:

  وای خدای من دارم دیوونه میشم، میخام به طور مفصل ودقیق و همینطور بدون غلط املایی و ادبی بخونم

 29. یاسر گفت:

  استمرار نسل انسان و ازدواج فرزندان حضرت آدم(ع) از نگاه روایات
  ۱٫ روایتی که می‌فرماید فرزندان آدم در ابتدا با حوریان بهشتی و سپس با اجنّه ازدواج کرده‌اند؛ امام باقر(ع) فرمود: «برای حضرت آدم(ع) چهار فرزند پسر به دنیا آمدند. پس خداوند برای هر یک از این چهار پسر، یک حور العین بهشتی فرستاد. اینان با یکدیگر ازدواج کردند و فرزندانی از این ازدواج به وجود آمد. سپس خداوند این حوریه‌ها را گرفت و این چهار فرزند را با چهار تن از جنّیان تزویج داد و این‌گونه نسلی در میان آنها پدید آمد. پس هر آنچه از حلم و بردباری در میان فرزندان آدم وجود دارد از حضرت آدم(ع) است، هر آنچه از جمال و زیبایی در میان بشر است، از جانب حور العین‌ها است و آنچه از افعال قبیح و سوء رفتار در میان بشر یافت می‌شود از جنّیان است».[۱] همین ازدواج به نحو دیگری نیز ذکر شده که یک فرزند با حور العین ازدواج کرد و دیگری با جنّ[۲] و روایت دیگری در همین موضوع تنها با کمی اختلاف نقل شده‌اند.[۳]

  و از ایشان هر که را توانستى با آواى خود تحریک کن و با سواران و پیادگانت بر آنها بتاز و با آنان در اموال و اولاد شرکت کن و به ایشان وعده بده و شیطان جز فریب به آنها وعده نمى‏دهد (۶۴)

  طبق این سوره وجود شیطان زاده ها تایید میشود.

  هر که در آسمان ها و زمین است از او درخواست می کند؛ هر زمان، او در کاری است.»
  « و آنچه در آسمانها و آنچه در زمین از جنبدگان و فرشتگان است، برای خدا سجده می کنند و تکبٌر نمی ورزند.»
  « آسمانهای هفتگانه و زمین و هر کس که در آنهاست او را تسبیح می گویند. »

  در حدیثی از حضرت علی (ع) آمده است:

  « این ستارگانی که در آسمان است شهرهایی همچون شهرهای زمین هستند، هر شهری با شهر دیگر (هر ستاره ای با ستاره دیگر) با ستونی از نور مربوط است.»

  در روایت دیگری از امام صادق (ع) نقل گشته است :
  » از علائم نزدیکی ظهور ،طلوع ستاره درخشان در سمت مشرق که همچون ماه می‌درخشد سپس دو جانب آن خم گردد که نزدیک شود که آن دو جانب به همدیگر متّصل شوند. پدید آمدن سرخی در آسمان که در فضا پراکنده گردد. (علامه حلی:نگاهی بر زندگی دوازده امام. ترجمهٔ محمد محمدی اشتهاردی)»
  حضرت امیر (ع) در تفسیر سوره طارق میفرمایند :
  » آن، زیباترین ستاره در آسمان است، در حالی که مردم آنرا نمیشناسندش» . (بحار الأنوار، ج ۵۵، ص۸۹ ، ب ۹، ح ۴) (این در رابطه با همون نیبیرو است که در اونجا ساکن بودند و در اسلام کوکب الطارق یا النجم المذنب است)

  سوره ۵۵: الرحمن – جزء ۲۷
  یا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ ﴿۳۳﴾
  ای گروه جن و انس! اگر می‏توانید از مرزهای آسمانها و زمین بگذرید، ولی هرگز قادر نیستید مگر با نیروئی (الهی). (۳۳)
  پاسخ
  Unknown 26 مهر ۱۳۹۴ – ۲۲:۱۷
  ۰۰
  در روایات مطرح شده است که امام باقر (ع) به جابربن یزید می گوید:

  ‹گویا تو گمان می کنی که خداوند فقط این عالم را آفرید و بس و همچنین گمان می کنی که خداوند بشری غیر از شما نیافریده است؛ آری به خدا قسم!خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفرید و تو در آخر این عالم ها و آدم ها هستی› …(صدوق،خصال،ج۲،ص۴۵۰؛بحارالانوار،ج۶۳،ص۸۲-۸۳)

  از حضرت علی ( علیه السلام ) پرسیدند :

  پیش از آدم ابوالبشر چه کسی بود ؟ حضرت علی فرمودند : ” آدمی دیگر ! خداوند ۱۰۰۰ عالم و ۱۰۰۰۰۰۰ آدم آفریده است و تو در آخرین عالم و سلسه ی آخرین آدمیان هستی ! ” ( کتاب روح و ریحان ، ص ۱۳۳ ) .

  مانند آن روایت از امام باقر _ علیه السلام _ در الخصال ، ج۲ ، ص ۶۵۲ نیز نقل شده است .

  از امام صادق(ع) روایت شده که به راوی فرمود:

  «شاید شما گمان می‌کنید که خدا غیر از شما هیچ بشری دیگری نیافریده است! نه، چنین نیست، بلکه هزار آدم آفرید که شما از نسل آخرین آنها هستید».(صدوق، توحید، ج ۱، ص ۲۷۷٫)

  نیز از امام باقر(ع) روایت شده:

  «خدا از روزی که زمین را آفرید، هفت عالم را در آن خلق کرد (و سپس منقرض کرد) که هیچ یک از آن عوالم از نسل آدم ابوالبشر نبودند. خداوند همه آن¬ها را از پوسته روی زمین آفرید و نسل بعد از نسل دیگر ایجاد کرد و برای هر یک عالمی بعد از عالم دیگر پدید آورد تا در آخر، آدم ابوالبشر را بیافرید و ذریه‌اش از او جدا ساخت».(صدوق، خصال، ج ۲، ص ۶۵۲، ح ۵۴)

  حضرت امیرالمومنین(ع)می فر ماید:

  سپس خداوند منزه برای اسکان آسمانها و ابادسازی برترین طبقه ی ملکوت ,مخلوقات جدیدی از ملائکهاش ایجاد نمود و شکاف های اسمان و مکان های خالی ان جا را با انها پر نمود
  (بحار الانوار ج ۵۲ ص ۱۰۹ )

  حضرت باقر (ع)در خطاب به ابوحمزه ثمالی می فر ماید:

  ای ابا حمزه ,این قبه (گنبد _سیاره )پدر ما ادم است و خداوند غیر از ان (سیاره) سی و نه گنبد(سیاره) دارد و در انجا مخلوقاتی هستند که یک چشم بهم زدن نیز نافرمانی خداوند نکرده اند
  (روضه کافی ص۲۳۱ )

  حضرت صادق(ع) می فر ماید:

  در ورای این خورشید شما چهل خورشید دیگر است که در ورای ان ها مخلوقات بسیاری وجود دارند ودر ورای این ماه شما چهل ما است که مخلوقات بسیاری در انها زندگی می کنند
  (بصائر الدرجات ص۵۱۰)

  امیر المومنین (ع)می فر ماید:

  خداوند پشت مغرب سرزمینی دارد که به ان جابلقا می گویند ودر جابلقا هفتاد تمدن است که هیچ یک مثل این تمدن (بشری) نیست هیچ گاه نافرمانی خداوند نکرده اند.

  حالا همینارو بوجود یاجوج ماجوج ربط بدید ولی نکته مهم و غیر قابل انکار از نظر بنده و اگر درجایی دیدید بجز این نوشته شده شک کنید. آفرینش آدم و حوا از خاک بدون هیچ سوال و پرسشی اما جنیان یا همون فضایی ها با دستکاری های ژنتیک موجودات جدید و اغلب اهریمنی میساختند

 30. علیرضا گفت:

  با سلام من نظر بنده این که توی کتاب نکرونمیکن(رستاخیز مردگان) چیز های جالبه است که خااق حقیقی رو بهتون میگه ودر اونجا نام۵۰ ارواح هایی اند که بیشترشون خوبن و میتونین احضارشون کنید ولی من جرعت نکردم انجام بدم مثلا یکیشون نامرو نام داره خدایی که در علم کمگ میکنه میشه گفت روح ولی باید احضار بشه و یکی دیگه هم در از ارواح در افرینش انسان حضور داشه و هرچیزی که میخوان بدونید رو اشکار میکنه ولی اینا علوم ممنوعه هستن و اینطوری اند که اگر یه درو بازکنید یه در دیگر به جهان ماورای باز کردین و ممکن اتفاقات خوبی رخ نده ولی این کتاب ترجمش تازه کردن و تو اینترنت سرچ کنید پیدا میشه

  • یاسر گفت:

   من فکر میکنم سیاره نیبیرو جایی در منظومه شمسی نیست و نباید دنبال آن در منظومه شمسی باشیم .بلکه این سیاره در جهانی موازی با جهان مااست که با نزدیک شدن این جهان موازی وسیاره نیبیروی آن به جهان ما بلای طبیعی ای مثل طوفان نوح رخ داده است . پس با نزدیک شدن دوباره این جهان موازی (سیاره نیبیرو ) به جهان ما باید شاهد فاجعه طبیعی یا بهتر بگم فاجعه ماورایی دیگری باشیم .دعا می کنم نظرم درست نباشه !

 31. جوان گفت:

  سلام حتی یک درصد هم فکر نمیکنید موجودات فضایی همون جنیان باشند؟ جالبه که ما هیچ اطلاعاتی از اونها در دست نداریم.به معابد عظیم باستانی توجه کنید اکثرا در جاهای بنا شدن که صد ها کیلومتر با منابع مصالح شون فاصله دارن چطور انسانهای نخستین با وسایل ابتدایی این بناهای خارق العاده رو درست کردن.!؟؟اگر به پازل خلقت از ابتدا تا کنون دقت کنید منظورم قبل از خلقت آدم هست حدود ۲٫۵ م سال پیش تا کنون تموم این فرضیات درست قرار میگیره و میرسیم به فرضیه (بسوی یک دین جهانی) که الان بر سر زبانها افتاده و بازگشت فضانوردان باستانی !!!!! لطفا چشم هاتون رو باز کنید هر تئوری رو به سادگی قبول نکنید به عقلتوون رجوع کنید به راحتی میتونید درست و غلط رو تشخیص بدید.

  • مدیر گفت:

   با سلام خدمت شما
   در مورد سوالتون که فرمودین ممکنه موجودات فضایی همون جنیان باشند ؟ باید عرض کنم بله بنده به شخصه این مورد رو محتمل می دونم به همین دلیل هم دسته جنبان رو در زیر دسته فرازمینیان گذاشتیم ( البته این نظر شخصی بنده هستش ) . اگه علاقمند هستید بهتون پیشنهاد می کنم حتما یه سری به این بخش هم بزنید و
   موفق باشید و جوان

 32. Jeefrey گفت:

  خیلی جالب و کامل بود.ممنون

 33. barat گفت:

  سلام وبا تشکر ازشما بخاطر مطالب خوبتان.سوالی برایم پیش آمد ه که اگر پاسخ بدهید ممنون میشوم..
  باتوجه به مطالب گفته شده فوق ، درست است بگوییم که کتاب تورات را آنانوکی ها دیکته کرده اند؟

  • شهرام گفت:

   در کل نظریه فضانوردان باستان مغایرتی با دین نداره…میشه گفت که تورات رو انوناکی ها دیکته کردن،ولی طبق نظریه فضانوردان باستان فراعنه از نسل فرازمینی ها بودند…که این رو هم میشه اینطوربیان کرد که فضانوردان باستان دو نوع خیرخواه و و صلح طلب و گونه ای شرور،…
   درباره ی تمدن آگارتا وتلاشهای هیتلر برای پیداکردن این تمدن درقطب جنوب و شکست خوردن ارتش امریکادر قطب جنوب ،و دریاسالار ریچارد باریرن سرچ کنید…..

 34. محمد گفت:

  سلام دوستان اینکه این اشخاص رفتن وکتیبه های قدیمی روترجمه کردن واجدادما میگویند که ماازنصل موجودات فضایی هستیم درست میتونه باشه چون انسان کلا کنجکاوه که که از کجا امده. وبه نظر خودشان از طریق موجودات فضایی بعدها شدخدایان دیگر مثل بت مثل خورشید مثل گاوکه همین الان هم درهندخدایان معتددی وجود دارند که میپرستند چرا ؟چون قبل ازمیلادمسیح انسانهای اولیه هم این سوالات راداشتند که ماازکجا امدیم ولی هیچ پیامبری یاکسی که بدونه ریشه اصلی ما ازکجاس نبوده تاانسان رو راهنمایی کنه اگرمیخوای به این اثبات برسی که این دنیا فقط یک خدای واحد که بر همه چیز احاطه داره درون زندگیتو نگاه کن مثال قانون عدالت خدا ۱این ازکجامیاد به هرکی بدی کنی بدی میبینی حق هرکیوبخور یه جوری از مشتت درمیاد خوبی که بکنی ازجای دیگه خوبی میبینی راننده ای را بده جای دیگه بهت رامیدن یاهرچیز دیگرکه باقانون گذاری بین انسانها دنیا ومارواداره میکنه

 35. Morning گفت:

  قطعا موجودی که ۲میلیون سال جلو تر از بشر امروزی باشه میتواند معلم و خدای انسان باشد همینطور با ویرایش در DNA موجودات آنان را به هر شکلی که میخواهد در بیاورد. مثال ساده الان ما خدای تمام موجودات روی زمین هستیم و در حال حاضر میتوانیم حیوان خلق کنیم یا در سلول های آنها تغییر ایجاد کنیم و یا نسل آنان رو منقرض کنیم، بله اجداد ما موجوداتی فراتر از زمین بوده اند، من نمیدانم خدا چه چیزی است هیچ کس نمیداند خدا چه چیزی است هیچ موجودی نمیداند خدا چیست. ولی متاسفانه ما خیال میکنیم خدا همان کس یا چیزی ست که در کتاب های آسمانی یا در معجزه های تخیلی آمده، تمام خدایانی که ما انسان ها آنان رو خدا مینامیم موجود طبیعی هستند که بیش از حد تکامل یافته اند و از طرفی به حد کمال خود رسیدن، از دیدگاه ما آنان خدا هستند ولی نه فقط انسان تکامل یافته اند، چرا که فضا نوردان باستانی خود نیز از خدا خود صحبت میکردند، انها میگویند ما از طرف خدا آمدیم تا بشر را راهنمایی کنیم، هیچ موجود طبیعی نمی تواند خدا باشد، چیزی که ما به عنوان یک خدا می نامیم موجوداتی هستند که به حد کمال رسیدند و چیزی که بیگانگان آن را خدا فرض کرده اند هم یک موجود طبیعی ست و یک موجود طبیعی نمی تواند خدا باشد چون اگر خدا باشد محدود است. تمام خدایان نام برده شده در تمام کتاب های باستانی و کتیبه ها و کتابهای امروز، یک موجود طبیعی بیش نیستند، پس خدایی که در ذهن ماست همان شخصی ست که از یک منظومه دیگر آمده اما خدای واقعی را هیچ کس تا الان تعریف نکرده است. ما فقط میتوانیم راجب خدا اینطور بگوییم که خالق تمام کرات و میلیادها کهکشان خداست. و خدایی که در ذهن ماست فقط یک فضانورد باستانیست آیا همچین خدایی تعصب دارد. اما در مورد راهنمایی بشر از سوی آنها میتوان تشکر کرد،اما ایا هم نوع پیشرفته خودمان قابل عبادت هستند!

 36. امید گفت:

  دوستان متعصب من چرا هر چیزی خارج از آموزه ها وشاید اعتقادات ما هست انقدر غیر منطقی باهاش برخورد میکنیم؟با توجه به وسعت کهکشان ما اصلا چنین چیزی دور از انتظار نیست و تازه طبق این گفته گونه انسان بر کره زمین از جایی دیگر آورده شده که در کتب دینی به بهشت ازش یاد میشه.از طرفی مگه بودن گونه ای بسیار پیشرفته تر از انسان دلیل میشه که اونها رو خداوند یکتا نیافریده باشه؟؟بشر امروز هم شاید در هزاره بعد بتونه موجودات هوشمندی در جایی از کهکشان خلق کنه وخدای اونها باشه اما همونطور که گفتم خالق تمام موجودات خداونده دوستان

  • مدیر گفت:

   با سلام
   خیلی خوب توضیح دادی علی الخصوص قسمت آخر در مورد خالق . بله ممکنه ما با استفاده از دی ان ای خودمون موفق به خلق موجودی شبیه به خودمون بشیم که با انجام این کار هیچ قانون یا آموزه های هیچ دینی رو زیر پا نگذاشتیم .

  • امیر گفت:

   یه نمونه برداری از یه شبه فصیل در مریخ شده توسط کاوشگر کنجکاوی و تشخیص داده شده که پایه سلولی این موجود سیلیکون بوده بجای کربن یعنی بجای اکسیژن دی اکسید کربن تنفس میکرده و بجای اب متان میخورده…این یه نمونه از بزرگی کائناته …حالا یه عده فقط اعتقادات خودشون رو قبول دادن

 37. احمد گفت:

  این بحثها مدتیه خیلی داغ شده.اما یک تناقض بسیار بزرگ وجود داره که دانشمندان موضوعات بیگانگان فضایی پاسخی براش ندارن و اون اینکه این بیگانگان فضایی که به قول خودشون سالها در زمین حکمرانی کردن یه دفعه کجا رفتن؟همین افراد ادعا میکنند که با اختراع دوربین فیلمبرداری دیگه معجزه ای اتفاق نمیفته(معجزات به نوعی چشم بندی بوده)ولی انتظار دارن ما باور کنیم وجود چند کتیبه و غار نوشته(که عمدتا حاصل تخیل نیاکان ماست)سند محکمی برای این نظریه هاست.

  • ارمین گفت:

   دوست عزیز طوفان بزرگ که قاره ها رو به هم زد … معروف به طوفان نوح .. در مطلب قید شده .. ممکنه بدلیل همین موضوع نسل آنها از زمین خارج شدن یا اینکه ماموریت به پایان رییده باشه .. یا اون طوفان یه واقعه ای آن را پیش بینی میکرد .. یا خو داستان نوح که میدونست قراره طوفانی بشه .. البته کشتی نوح بسیار پیشرفته تر از چیزیه که فکر کنیم .. چرا که شخصی میگفت .. نوح از نطفه حیوانات جمع آوری کرده بود !! یعنی علم در این مرتبه بوده !!

  • امیر گفت:

   دوست عزیز من این حکمرانان که خدا نیستند و عمرشون تمام میشه و میمیرن و مقبره هاشون همین ساختمانهای عظیم باستانی هستند و در خیلی از مواقع تمدنشون رو سفر دادن به اعماق نضا ..اما مطمین باش نژادهایی ازشون الان در بین ما هستند و یه نژادشون هم در زیر زمین زندگی میکنه تمدن اگارتایی بریبد به این ادرس در اینستا …d2bin
   و این ادرس در تلگرام
   @d2bin_org

   • فهیمه گفت:

    تمدن اگارتا مال الف هاس که انسانهایی هستن که قبل از ما به وجود اومدن اونهام انسانن ولی بعد از افریده شدن ما نیاکانمون اونهارو مسخره میکردن و اونها رفتن به نقاطی دور از دست رس ولی زیر زمین نیستند و نقاطی از مین هستن که خیلی گود هست.

  • تاریخ!!! گفت:

   دوست عزیز حرف شما قابل تعمل هست اما دقت داشته باش تاریخ تکرار میشه و همین تکرارشدن تاریخ به رسمیت شناختنش هست اگر شما کمی پارو از قوه تعقل فراتر بگذاری و به تخیل نگاهی بندازی واقعیت ملموس تری خواهی دید

  • ... گفت:

   نمیدونم اما شاید سیاره اشون داشته از زمین دور میشده و اگه از زمین فرار نمیکردند گیر می افتادند و تا وقتی که دوباره سیارشون نزدیک زمین میشده باید همینجا میموندند و شاید به خاطر همین یه هویی همه شون نا پدید شدن البته امکان این هم هست که بعضی هاشون میان ما مرسه میزنند همان دورگه ها
   نمیدونم اما امکانش هست و واقعا این قضیه با عقل جور در میاد چیز هایی که به ما فهموندند درست نیست اشتباهه و اگه هم درست باشه همه اش کپی برداری شده است و چیز های بیشتری بهش اضافه کردند که مارو از واقعیت دور میکند و اینکه من هیچ وقت نتونستم که اونها رو درک کنم چون با عقلم جور درنمیومد من نمیخوام اعتقادات بقیه رو زیر سوال ببرم اعتقادات مثل مسواکه و نباد برد توی دهن این و اون
   ممنونم که وقت گذاشتید و اینی که من نوشتم رو خوندید

  • احمد گفت:

   سلام به دوست محترم من کوردم پس از نسل سومر هستم و بسیار به تاریخ کوردها علاقه دارم و از سیر تا پیاز موضوعات سایت ها را خواندم ولی متاسفانه دسترسی با کتاب نداشتم. خلاسه گفتم بدونی همه‌فن‌حریفم😁😁
   طبق چیزی که می دونم نیبیرو در حال گذر از کنار زمین بوده و برای ترمیم جو سیاره طلای بسیار زیادی میخواستن.(یه نفر گفته بود چرا با اینکه انسان ساختن نمی تونستن طلا بسازن؟ در جواب اون دوست می گم که در کل ساخت طلا از مواد دیگر هزینه و انژی زیادی میخواد و اکثرا طلا پایدار نیست و زود از بین میره، این یک، دو اینکه اونها طلا رو برای زیور آلات هم می خواستن.) خب و وقتی طلا به اندازه کافی جمع کردن و نیبیرو هم در حال دور شدن بوده باید می رفتن.

   ممنون از متن پربار اما اشتباهات زیادی در اون بود، امیدوارم درستشون کنید تا این بحث آنوناکی‌ها به کوردی (ئانۆناکیان) مورد تحقیر قرار نگیره چون چه درست باشه چه اشتباه نباید به تاریخ یک ملت بی احترامی شود.
   در ضمن بدونید تمام اسمهای آنوناکی‌ها کوردی هست و خود سومری ها، متانی‌ها،میدها(مادها)،هوری‌ها،هیتی‌ها،لیدی‌ها،لووی‌ها(Lovi) و…و… و سلسله های کورد بوده اند و بنده میخواهم کتابی جامع در مورد اینان بنویسم که در آن موضوع سومر بطور مفصل خواهد اومد.
   خیلی ممنون خوندید،کمی زیاد بود.

 38. X1024 گفت:

  با فرض اینکه این موجودات قدرت خارق‌العاده ای داشته اند که می تونسند گونه ی وحشی رو به گونه ای هوشمند که انسان باشه رو طراحی کنند، پس اگر این موجودات انسان رو طراحی کرده باشند پس کی اونها رو طراحی کرد. اگه با فرض اینکه این موجودات خدا می باشند و خودشون، خودشونو خلق کردند پس چرا نیازمند طلا هستند، کسی که میتونه خودشو خلق کنه پس طلا رو هم میتونه خلق کنه. موجودی که نیازمند باشه خدا نیست. و خدا وجودیه که از همه چی بی نیازه. پس در نتیجه این داستان و ترجمه ها همه کذب هستن و تخیل این آقای مثلا مترجم، بیش‌ نیست.

  • بینام گفت:

   میگه ممکنه خدایی که ما میگیم فرازمینی هستند ولی نگفت که خودشون رو هم خلق کردند.در ثانی دانشمندان در ازمایشگاه اثبات کردند با حضور عناصر ضروری در کنار هم امکان تولید عنصر ابتدایی وجود داره که اون میاونه در چند میلیارد سال تکامل پیدا کنه که در اینصورت نیاز به هیچ خدایی هم نیست

   • Mojtaba گفت:

    لطفا کامل مطالعه کن بعد بیا نظر بده .
    هیچکس تو این کره خاکی نمی دونه که چطور یک چیز بی جان هرچقدر که مواد آلی و …. باشه تبدیل به موجود زنده میشه .
    حتی اون چیز هایی که ما به وجود میاریم مثل حیوانات که تازه اتفاق افتاده با استفاده از سلول زنده هست .
    باید حتما خالقی وجود داشته باشه که بتونه چیز های بی جان رو تبدیل به یک جاندار کنه .

    خواهشا مطالعه کنید نه اون چرت و پرت هایی که از سایت های مثلا معتبر خارجی ترجمه می شن . اگه واقعا دنبال حقیقت هستین قرآن رو مطالعه کنید .. کتاب هایی که از لحاظ اسلام معتبر هستن و توسط علمای بزرگ نوشته شدن . این ها رو مطالعه کنید و تصمیم گیری با خودتون .(البته بازم تکرار می کنم کتاب های معتبر که تعدادشون تقریبا محدود هست

   • امیر گفت:

    انانوکی ها فقط جهش ژنتیکی ما رو چند میلیون سال جلو انداختن که تو بیای کس بگی دایی

   • ابراهیم گفت:

    سلام، طبق براهین عقلی، هر معلولی علتی داره و ماده اولیه هم معلول علتی ست.
    پیشنهاد میکنم برهان عقلی واجب الوجود رو مطالعه بفرمائید که بدون هیچ نقلی و قوه ادراکیه و تنها براساس عقل مطرح شده.
    ممنونم

  • امیر گفت:

   توی متن بخون گفته سده عالم کاینات خالق داره و اناکیها هم میمیرند..یکی از سفینه افتاد و مرد یکی از بلندی کوه و یکی عمرش تمام شد و از کهولت مرد..

  • علی گفت:

   اگر با دقت میخوندید اونها خودشونو خدا نمیدونستند و فقط ژنتیک مارو تغییر دادند و ادعای خدایی هم نداشتن

  • حمید گفت:

   شاید در این صورت ادیان امروزی هم خیالی بیش نیستند برای بردگی انسانها امده

  • حمید گفت:

   این دیدگاه ازنظرمن معقولتر از دیدگاه تمام ادیان ابراهیمی هست بنظرم خدا،انگونه که بماگفتن،وجودنداره ،واین معقولتر کهفرازمینیها در تکامل انسانها نقش بسزایی داشته اند،بنظرم اگر اینطوری نبود ،انسهانها اکنون نمی‌فهمیدم که لباس بر تن ندارند،ومانندحیوانات بودیم ،وچندین میلیارد سال اگرتازه زمان هم بماند فرصت میداد طول می‌کشید تا شاید به تکامل راه پیدا میکردیم،وچطور تکاملی رودرپیش می‌گرفتیم ،ذهن من بسیار مشوش این موضوع هست ،

  • علی گفت:

   چرا مغلطه میکنی؟!این موجودات که خدا نیستند بلکه ما اونهارو خدا میدونیم..یعنی ادیان اونارو خدا میدونند…درصورتی که اگر خدایی وجود داشته باشه اون خیلی بزرگتر و فراتر از این موجودات هست…پس ما موجود اشتباهی رو میپرستیم…

  • حمید گفت:

   موجودبینیازوجودنداره،واین نیازه که باعث زندگی،وافریدن میشه پس خدابه انسان نیاز داشته،والبته مابخدا نیاز نداریم،اگرروزی انسان بتونه آدم آهنی بسازه که خودش بتونه خودشوتعمیر کنه و زادوولد بکنه،اون ماهستیم که نیاز داریم وادم آهنی بی نیازازمامیشه،حقیقت تلخه

  • آناکوندا گفت:

   یه حسی بهم میگه که آخوندکی درسته؟؟

  • Mehdi606 گفت:

   اصلا درست نخوندیش.این خود آدمها بودن که به اونا لقب خدا میدادن.و این اصلا در نهی خدای یکتا نیست.اونا فقط علم و قدرت بیشتری دارن.و دوم اینکه مدارکی که وجود داره خیلی بیشتر قابل قبول هست تا دست نوشته هایی که از روی اونا الگو برداری شده و الآن بهشون کتاب های آسمانیه ادیان میگین مثل تورات و انجیل و قرآن.و حتی خیلی هم قدمت بیشتری دارن

   • مهدی گفت:

    چیزی که ما بش میگیم خدا همون انرژی فقط در طول زمان ازش سوع استفاده شده و باعث چندگانگی بین عموم نسل ها شده ، انسان به طور طبیعی برای هرچیزی که درک نکنه دلیل ماورایی میاره و متاسفانه از قدیم تو مغز ما خدا و پیغمر کردن و هیچوق فک کردن بهمون یاد ندادن ، تو زمان های قدیم که اطلاعات انسان ها کم بوده تمدن های پیشرفته رو نمیتونستن درک کنن و بهشون لقب خدا دادن ، راجب خلقت هم طبق شواهد علمی تموم هستی از انرژیه خود ما یا درخت یا همین موبایل و کامپیوتری که ازش استفاده میکنی ، هیچوقت از بین نمیره فقط شکلش فرق میکنه و نیروی خارجی(خدا) هم نیاز نداره
    اینکه ما فک کنیم تو این کهکشان تنها موجود زنده هستیم حماقت محزه ، با تمام احترام هرکس عقاید خودشو داره و باید بهش احترام گذاشت اما اگر میخاهید فکر کردن یا تامل رو یاد بگیرید بدون هیچ قضاوت و مرجعی فک کنید از عقلتون استفاده کنید ، تمام اطلاعاتی که زحمت کشیدن و اینجا گذاشتن دلیلی واسه فکر کردن هست فک کردن به اینکه ما از کجا اومدیم سوالی که از ابتدا با انسان همراه بوده، اگر احساس میکنی که این مطالب از نظر خودت اشتباه پس وب سایت خودتو راه اندازی کن و تفکراتتو اونجا بنویس البته اگر توانایی ایجاد فرضیه یا تفسیر مطالب علمی رو داشته باشی
    ممنون بخاطر تموم مطالب مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.